Facebook Google+ Twitter

Zabrze. Zaproszenie na "gorący" wieczór w Impresji

Impresja to termin trudny do zdefiniowania, ale można odnieść się do stwierdzenia, że jest to utrwalenie "ulotnego" wrażenia, jakie wywarła na nas dana chwila, moment. Jest to dość subiektywne odczucie, jak i znaczenie danej chwili.

 / Fot. Jolanta Maria BudniakTym wprowadzeniem, zapraszam wszystkich zainteresowanych 4 listopada do Impresji w Zabrzu na II spotkanie Wieczoru Francuskiego połączonego z akcją charytatywną na rzecz chorego Mikołaja. Ale biorąc pod uwagę program i atrakcje jakie zostały zaplanowane można powiedzieć, że to spotkanie pierwsze.

Bez słów, a jakże wymowny będzie można zobaczyć taniec zespołu dziecięcego "Fikołek" z Chorzowa. Słuchacze Studium Wokalno-Baletowego z Gliwic po raz drugi uświetnią program. Młodzi zabrzańscy „aktorzy”-Kabaret I – przedstawią dramat pt. "Sztuka".

Słuchaczka Studium Wokal.Balet z Gliwic / Fot. Fotogr.Jolanta Maria BudniakPołączenie gry na flecie i instrumentów klawiszowych również potrafi być bardzo inspirujące, szczególnie gdy zarządzi nimi Joanna Morea i Tomasz Warsztocki. Koncert na skrzypcach będzie można wysłuchać dzięki wykonaniu Agnieszki Bałys.

O potędze słów "impresja", będzie gości przekonywał poeta Sławomir Matusz. Zapraszam gorąco wszystkich na ten "gorący" wieczór i wzięcia udziału do aktywnego uczestnictwa w aukcji dzieł sztuki na rzecz chorego Mikołaja.

Zespół dziecięcy Fikołek / Fot. Fotogr.Jolanta Maria BudniakTo tylko część atrakcji zaplanowana na ten wieczór, które zostały tak ułożone, by każdy gość znalazł dla siebie coś interesującego. Dlatego w swoim imieniu, jak również Mikołaja i wszystkich występujących raz jeszcze gorąco zapraszam, bo warto doznać znaczenia słowa impresja.

Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

http://www.youtube.com/watch?v=XougxCwWeDA

Basiu Twoje życzenie jest dla mnie...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli będzie tak gorący jak kankan na poprzednim spotkaniu paryskim, to kto wie co się komu rozgrzeje do czerwoności, serca czy klimat wieczoru... hihihi ;)))
video widziałam. Szkoda, że go tu nie ma..

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tak Panie Karolu...zapraszam. Poza tym najważniejszy jest cel tego spotkania
a "gorący" wieczór....nie znaczy by wzrosła temperatura. (to dla wiadomości tych, którzy mieli kłopot z "gorący" ), a ludzie o gorących sercach rozgrzeją klimat tego wieczoru. Pozdrawiam Panie Karolu

Komentarz został ukrytyrozwiń
Karol Bolkowski
  • Karol Bolkowski
  • 30.10.2011 18:30

zapowiada się ekscytująco!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.