Facebook Google+ Twitter

Zachowanie kibiców przed meczem Polska - Rosja to rodzaj odreagowania?

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2012-06-19 11:29

Według posła Prawa i Sprawiedliwości zamieszki przed i po meczu Polska - Rosja to "rodzaj pewnego odreagowania", kiboli za to co w przeszłości Rosjanie zrobili Polakom.

 / Fot. Krzysztof Krzak/W24W radiu TOK FM Suski przypomniał, że to Rosjanie wymordowali polskich oficerów w Katyniu, a nie Polacy Rosjan. To oni napadli na nas 17 września 1939 roku i to po stronie Rosji jest więcej agresji - dodał poseł.

 / Fot. W24Po wysłuchaniu tego co śpiewali kibole podczas starcia przed meczem z Rosją - poseł Suski zaśmiał się i skomentował: "drobne złośliwości się zdarzają". Według niego, w każdym społeczeństwie są chuligani i jest to normalne. W Rosji, też zdarzają się ataki na Polaków. A kibole to obywatele, którzy nie do końca wszystko wiedzą i spłaszczyli problem, który między Polską i Rosją istnieje już od dawna.

Zatem, takie burdy, przyśpiewki to sposób pewnego rodzaju odreagowania za krzywdy jakie Rosja nam uczyniła. "To jest margines" - mówi poseł PiS i dodaje - "ja nie skandowałem obraźliwych haseł, ponieważ sport powinien łączyć, a nie dzielić".

Za karygodne uznał Marek Suski to, że jedna z partii politycznych (Ruch Palikota), wysłała "poddańczy" list z przeprosinami do Rosjan za zachowanie kiboli.

A ja za karygodne uznaję wykorzystywanie Katynia do tłumaczenia "burd ulicznych i chamskich przyśpiewek".

Panie pośle, panu nie godzi się wykorzystywać ogromnej tragedii, jaką był Katyń do takich celów.


Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (16):

Sortuj komentarze:

Adam M.
  • Adam M.
  • 21.06.2012 11:07

Jak by teraz rządzili (PIS) to by chyba wojsko wprowadzili do akcji, a nie kiboli !

Komentarz został ukrytyrozwiń
elizabette
  • elizabette
  • 21.06.2012 09:42

W ramach odreagowania poseł Suski robi pozostałym posłom PIS darmowego loda, lub innego typu obciąganie np. laska. Ustawiła się kolejka z Prezesem na czele.

Komentarz został ukrytyrozwiń
puchacz
  • puchacz
  • 21.06.2012 07:55

ten suski to dno ... ale czy to nie on był scigany za pijackie wybryki meleksem w kurorcie za granica i zniszczenie sprzętu???takie samo chyba nazwisko...jednak pisiaki przeskauja samych siebie sami załatwiają kaczynskiego nie dając mu szans przy wyborach!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
zygmunt
  • zygmunt
  • 20.06.2012 16:58

Nie mają szacunku dla nikogo i niczego nie szanują !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
didi
  • didi
  • 20.06.2012 12:40

POlecam

http://wpolityce.pl/wydarzenia/30779-o-ile-swastyki-sa-zakazane-to-na-sierp-i-mlot-patrzy-sie-przez-palce-a-przeciez-hitler-i-stalin-byli-zbrodniczymi-blizniakami

Komentarz został ukrytyrozwiń
abc
  • abc
  • 20.06.2012 11:33

Więcej takich posłów w PiS-ie i platforma może nie martwić się o wynik wyborczy.

Komentarz został ukrytyrozwiń
bedziedobrze
  • bedziedobrze
  • 19.06.2012 19:54

Jak Kaczyński będzie rządził to Ruskie będą klęczeć na kolanach przed Polakami ! Ha...Ha...Ha!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
No Nie
  • No Nie
  • 19.06.2012 19:09

Jaki był spokój jak PiS bojkotował media !

Komentarz został ukrytyrozwiń
aga
  • aga
  • 19.06.2012 19:01

"1grajek
Jakaż obłuda wylewa się z ust pana Suskiego przecież jak ktoś powiedział coś obraźliwego na temat pana Kaczyńskiego to wypowiedzi polityków PIS były w jednym tonie ,że nakręcana jest machina nienawiści , a jak kibole Polscy atakują kibiców Rosyjskich to są takie delikatne żarty i od razu dokładane , że oni wymordowali naszych oficerów . Naprawdę ja rozumie , że musimy pamiętać o tamtych zdarzeniach ale powinniśmy pozbyć się tej traumy i nie powtarzać przy każdej okazji bo stajemy się śmieszni . Pan Suski w postrzeganiu rzeczywistości zatrzymał się na okresie II-giej wojny światowej i powinien tam pozostać dla dobra wszystkich a dbanie o nasz i nasz honor powinien się zająć ktoś inny po prostu ktoś normalny."

!00% zgadzam się z tym !

Komentarz został ukrytyrozwiń
1grajek
  • 1grajek
  • 19.06.2012 18:11

Jakaż obłuda wylewa się z ust pana Suskiego przecież jak ktoś powiedział coś obraźliwego na temat pana Kaczyńskiego to wypowiedzi polityków PIS były w jednym tonie ,że nakręcana jest machina nienawiści , a jak kibole Polscy atakują kibiców Rosyjskich to są takie delikatne żarty i od razu dokładane , że oni wymordowali naszych oficerów . Naprawdę ja rozumie , że musimy pamiętać o tamtych zdarzeniach ale powinniśmy pozbyć się tej traumy i nie powtarzać przy każdej okazji bo stajemy się śmieszni . Pan Suski w postrzeganiu rzeczywistości zatrzymał się na okresie II-giej wojny światowej i powinien tam pozostać dla dobra wszystkich a dbanie o nasz i nasz honor powinien się zająć ktoś inny po prostu ktoś normalny.