Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

17212 miejsce

Zaczarowany wzór płytek ATENY PRATO od DASAG

  • Sfera PR
  • Data dodania: 2017-04-14 13:08

Szum morza, zapach oliwek i mieniący się w słońcu ciepły piasek – takie skojarzenia przychodzą do głowy na myśl o greckich wojażach. Korzystanie z uroków południowego kraju Zeusa nie musi być tylko niedoścignionym marzeniem.

 / Fot. DASAGNawierzchnia okalająca posesję powinna zostać dobrana do elewacji, jak i stylu, w którym urządzony jest ogród. Płyty zewnętrzne ATENY PRATO marki DASAG to rozwiązanie, które uzupełni delikatną aranżację otoczenia domu, a jednocześnie zagwarantuje mieszkańcom najwyższy standard użytkowania.

Piękno pochodzące z natury

Płyty z serii ATENY od DASAG to połączenie dekoracyjnej struktury i funkcjonalności. Wykończenie w technologii PRATO wydobywa i podkreśla piękno kruszyw granitowych, z których stworzona jest kolekcja. Produkty marki DASAG dostępne są w czterech wariantach kolorystycznych, a dostępna gama odzwierciedla barwy słonecznej Grecji. Płyty idealnie wkomponują się w zielony krajobraz, który dodatkowo uwydatni wysoką estetykę serii ATENY.

Płyty ATENY dostępne są w trzech formatach. Najpopularniejszym 40x40x4 cm, niestandardowym 60x40x4 cm oraz wieloformatowym 60x50x4 cm. Serię uzupełniają wyroby komplementarne, dzięki którym możliwe jest stworzenie spójnej i harmonijnej aranżacji.

Moc drzemiąca w delikatności

Kolekcję marki DASAG charakteryzuje wysoka odporność na działanie czynników atmosferycznych. Użyte w produkcji wyselekcjonowane kruszywa granitowe gwarantują trwałość płyt ATENY na działanie czynników zewnętrznych. W procesie produkcji płyty zostały wewnętrznie zaimpregnowane, a dodatkowo otrzymały zewnętrzną warstwę ochronną. Warstwy ochronne

DASAG TOP SEAL zabezpieczają wyroby przed nadmiernym wchłanianiem wody i zabrudzeń. Ponadto podwójna ochrona sprawia, że płyty zewnętrzne są odporne na niszczące działanie promieni UV. Dodatkowa warstwa pozwala na utrzymanie płyt w czystości, nadając im lekkiego połysku.

Płyty zewnętrze ATENY od DASAG znajdą swoje zastosowanie na prywatnych posesjach, jak i w parkach. Wysokie walory estetyczne w połączeniu z wytrzymałością płyt dają gwarancję wygodnego użytkowania przez długie lata.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.