Facebook Google+ Twitter

Zaczęliśmy Offa!

Wczoraj na Mariackiej, w Centrum Kultury Katowice i w Klubie Hipnoza rozgrzewali się już tłumnie zgromadzeni słuchacze. Dzisiaj wystartuje prawdziwy maraton.

Trafiliśmy wczoraj na DJ set Micachu, która w oknie Kato Baru grała dla tłumów festiwalowiczów. Set był przyzwoitą mieszanką dyskotekowych melodii w stylu lat 80-tych i 90-tych, hip-hopów i rzecz jasna elementów popu. Nie straszna była tancerzom nawet Enya.

Ale prawdziwe delicje przyszykowano na najbliższe trzy dni.

Kogo musicie zobaczyć dzisiaj? (Jeśli wciąż macie dylematy nierozstrzygnięte, spróbuję pomóc)

Generalnie klucz jest prosty: Eksperymentalna będzie priorytetowa dla poszukiwaczy awangardowych, nietypowych, dziwnych dźwięków. Na pozostałych będzie różniej. T

Zaczęłabym jednak od wielkiego artystycznego poruszenia - Starej Rzeki. Później dylemat rozegra się między rockową muzyką Magnificent Muttley a nieco bardziej połamaną, taneczną propozycją Drekotów. O 17 - świetnie zapowiadający się gitarowy i wokalny popis miksu post-rocków, psychodelii, trochę math rocków w to wmieszano. Ambitne. Jako że psychodelii nie warto sobie odmawiać, Unkle Acid będzie potem...

Tak właściwie pozostawię wam jednak te dylematy. Przyglądam się intensywnie programowi i nie chcę brać odpowiedzialności za tak ważne wybory. Mam nadzieję, że nikt nie będzie żałował - będzie dużo dobrej muzyki. I nie przejmujcie się, wszystkiego się nie da zobaczyć.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.