Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

2334 miejsce

Zacznij.biz - zaraź inwestora swym pomysłem na biznes

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-12-09 16:19

Od 1 grudnia 2011 do 22 stycznia 2012 roku można zgłaszać pomysły biznesowe w konkursie Zacznij.biz zorganizowanym przez PKPP Lewiatan. Nagrodą w konkursie jest możliwość zainteresowania swoim pomysłem potencjalnych inwestorów.

Dwie edycje konkursu Zacznij.biz wystartowały 1 grudnia 2011 roku. Pierwsza z nich pod hasłem „Nauka – ukryty potencjał biznesu” skierowana jest do środowisk akademickich: pracowników naukowych, doktorantów oraz studentów na kierunkach technicznych, chcących komercjalizować swój innowacyjny pomysł.

Drugi z konkursów: „Twój biznes w nowej odsłonie”, to szansa dla mikro- i małych przedsiębiorstw o dużym potencjale wzrostu, działających na rynku w oparciu o rozwiązania z sektora High Tech, poszukujących kapitału na rozwój oraz wdrożenie nowych technologii.

Zwycięzcy konkursu będą mieli możliwość zainteresowania swoim pomysłem potencjalnych inwestorów. Udział w konkursie będzie dla nich również okazją do uczestnictwa w bezpłatnych spotkaniach i warsztatach prowadzonych przez doświadczonych ekspertów współpracujących z Lewiatan Business Angels. Podczas tych spotkań zdobędą umiejętności niezbędne by skutecznie zaprezentować pomysł przed inwestorami i przygotować dobry biznesplan.

Zgłoszenia do obu konkursów przyjmowane są za pomocą formularzy dostępnych na www.zacznij.biz.pl do 22 stycznia 2012 r. Najbardziej obiecujące pomysły zostaną zaprezentowane podczas Gali Finałowej, która odbędzie się w maju 2012 roku.

Marta Barlak
Materiał opublikowany w serwisie Zacznij.biz

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.