Facebook Google+ Twitter

Zaczyna się muzyczny Ciechocinek ! - Impresje Artystyczne 2013

Współautorzy: Marta Wróbel

Ciechocinek znów stał się ważnym miejscem na mapie dla wokalnie uzdolnionych niepełnosprawnych. Właśnie rozpoczął się XVII Festiwal Piosenki Młodzieży Niepełnosprawnej. 50 młodych artystów spotyka się na warsztatach muzycznych.

 / Fot. M. Wróbel"Impresje Artystyczne", czyli Festiwal Piosenki Młodzieży Niepełnosprawnej, odbywają się od 1996 roku. Pierwotnie organizowała je śp. Grażyna Świtała, a od 2002 roku robi to z powodzeniem fundacja Pro Omnibus.

Młodzież na festiwal zjeżdża się z całej Polski, więc jest to logistycznie trudne przedsięwzięcie. Ostatni uczestnicy jeszcze dojeżdżają.

Młodzi artyści po 2 tygodniach pracy będą mogli zaprezentować się publiczności zebranej w Parku Zdrojowym, podczas 2 koncertów konkursowych (w kategorii do 14 lat i powyżej 14 lat), koncercie galowym oraz koncercie pokonkursowym w Toruniu.

Dzisiejszy dzień jest dniem poznawania się wzajemnie, dzień wspomnień i planowania tego co się przez te przeszło dwa tygodnie wydarzy. Od jutra już czas ciężkiej muzycznej pracy , więc tego co ta młodzież kocha najbardziej.
Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.