Facebook Google+ Twitter

Zadbaj o siebie - ćwicz!

  • Źródło: Artykuł sponsorowany
  • Data dodania: 2009-09-10 10:50

Aktywny tryb życia to obowiązek każdego. Dlaczego? Brak ruchu powoduje przyspieszenie procesów starzenia, zwiększanie ryzyka wystąpienia chorób cywilizacyjnych oraz zabija radość z życia. Sprawność fizyczna nie tylko utrzymuje ciało w dobrej formie, ale również zapewnia nam jasność i efektywność myślenia.

 / Fot. trener.plCzłowiek kolokwialnie rzecz ujmując to zbiór dwóch elementów: ciała i umysłu. Jedno bez drugiego nie może istnieć.

W jaki sposób można i należy dbać o ciało i umysł? Istnieje tylko jedna skuteczna metoda: ruch fizyczny, ruch, który towarzyszy człowiekowi od początku jego powstania, który wpływał i wpływa zarówno na sprawność fizyczną, jak i efektywność procesów myślowych. Poprzez „ruch fizyczny” należy rozumieć wszelkie czynności wykonywane w ciągu dnia angażujące w sposób intensywniejszy układy fizjologiczne, a mianowicie: mięśniowy, nerwowy, oddechowy i kostny oraz powodujący występowanie „wysiłku”. Ruch powinien być zaplanowany oraz zawsze być powiązany z wysiłkiem. Jest to oczywiste, ale wbrew pozorom nie takie proste.

Na TRENER.PL oferujemy specjalne plany treningowe, przygotowane tak, by użytkownicy osiągnęli określone, pożądane przez nich cele – płaski brzuch, wzrost masy mięśniowej, zbicie tkanki tłuszczowej itd.

Jak ćwiczyć?

Wracając do najpopularniejszej dyscypliny sportowej wśród Panów, i coraz częściej wśród Pań, jakim jest siłownia, dobrym rozwiązaniem jest wykorzystać już istniejące sprawdzone i fachowe porady specjalistów oraz zaopatrzyć się w indywidualny program ćwiczeń, który:
- będzie dbał o zdrowie i bezpieczeństwo,
- skutecznie wpłynie na rozwój ciała i umysłu.

Ze wszystkich dostępnych na rynku treningów na siłownie śmiało można polecić plany treningowe z portalu trener.pl. Dlaczego? Serwis tworzy indywidualne i skuteczne programy ćwiczeń, które mają dużo zwolenników, oraz zapewnia nieograniczony kontakt ze swoimi trenerami. Oprócz treningów strona trener.pl. zawiera wiele innych funkcji, np. dziennik treningowy, który zwiększa motywację do ćwiczeń, jednym słowem każdy znajdzie coś dla siebie: od ciekawych artykułów, po wskazówki i rady.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Jestem do takich materiałów przyzwyczajona...ale nie tu;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

o proszę, artykuł sponsorowany, pierwsze widze coś takiego u nas...

Komentarz został ukrytyrozwiń

:) zawsze można pogadać ... przy muzyce o sporcie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.