Facebook Google+ Twitter

Żądna sławy "Sykstyńska mewa" ma konto na Twitterze!

Wczoraj, gdy oczy całego świata skierowane były na komin spadzistego dachu Kaplicy Sykstyńskiej, zamiast wyczekiwanego dymu dostrzeżono tam... mewę! W ciągu kilku minut "Sykstyńska mewa" zyskała tysiące wielbicieli!

Sykstyńska mewa - https://twitter.com/SistineSeagull / Fot. Print Screen

Wczoraj, gdy oczy całego świata skierowane były na komin spadzistego dachu Kaplicy Sykstyńskiej, zamiast wyczekiwanego dymu dostrzeżono tam... mewę!

"Sykstyńska mewa" była tak zachwycona wrażeniem jakie wywarła na zgromadzonych na Placu św. Piotra tłumach, że nie tracąc cennego czasu (popularność bywa przecież ulotna) - natychmiast założyła swe konto na Twitterze - "@Sykstyńska Seagull".

Oczekiwana, wymarzona sława przyszła natychmiast! W ciągu zaledwie kilku minut jej zdjęcia szybowały lotem ptaka po całej sieci, a jej profil zyskiwał kolejne tysiące obserwujących!

Sykstyńska mewa - https://twitter.com/SistineSeagull / Fot. Print ScreenSykstyńska mewa - https://twitter.com/SistineSeagull / Fot. Print ScreenKochająca życie, wylegiwanie się na konklawe i chipsy mewa, jak sama się określa, stała się nie tylko bohaterką dnia, ale i niemym świadkiem wczorajszych radosnych wydarzeń.


Sądząc po jej wpisie - "YES! Very happy! And very happy for Argentina." wybór nowego papieża, Franciszka I, był strzałem w dziesiątkę!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Panie Sławku, moment, o którym Pan pisze (gdy siedziała na kominie) został utrwalony na rysunku, który znajduje się w materiale:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo fajny news... :)))

Komentarz został ukrytyrozwiń

W mediach pokazywali ją wcześniej jak siedziała na kominie i wyczekiwała na biały dym. Właśnie wówczas tak pomyślałem i później pokazał się biały dym...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.