Facebook Google+ Twitter

Zadumania czyli Zaduszki poetyckie w Oberhausen

Spotkanie poetyckie, zaduszkowe odbędzie się w sobotę, 24 listopada o godz. 18 w restauracji „Gdańskiej” na Altmarkt 3, Oberhausen.

 / Fot. Gdańska - plakatZadumania czyli Zaduszki Poetyckie. jak co roku odbędą się w polonijnej restauracji "Gdańskiej" w Oberhausen. Wystąpią poeci polonijni, pianista Sławomir Olszamowski, Danuta Janczak - śpiew, Andrzej Saletra - gitara oraz Leszek Saletra - skrzypce.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Wspaniała impreza. Też dostałam na nią zaproszenie. Ba, nie wiedzieć czemu, nawet 4 zaproszenia. Gdybym mieszkała bliżej Oberhausen z pewnością z zaproszenia bym skorzystała. Hihihi...! i wystarczyłoby mi tylko jedno zaproszenie.

Aha, co się tyczy Twojego komentarza pozostawionego u mnie, to muszę Ci powiedzieć, iż wcale nie uważam, że "moja jesień" jest zbyt bajeczna. Myślę, że dla poprawy samopoczucia warto ją czasem taką widzieć. Szarość nie jest miła dla oka. Na dłuższą metę zwłaszcza.
Bajeczności w naszym życiu nigdy za wiele. Ale żeby ją pozyskać, czasami trzeba zadać sobie trochę trudu. Jednak to bardzo miły i radosny trud.
No jasne, że zdjęcia listopadowej jesieni nieco upiększyłam. Obrabiałam je komputerowo. Cieszę się, że Ci się spodobała moja wizja jesieni. Twoja opinia, jako wybitnej malarki, jest dla mnie bardzo cenna. Pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.