Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

14310 miejsce

Zadyma na przemarszu kibiców rosyjskich i polskich - NA ŻYWO

Współautorzy: Filip Chochół Mariusz Mazewski

Wszyscy pamiętają co działo się we Wrocławiu. Władze Warszawy chciały dmuchać na zimne. Choć kibice z Rosji dostali zgodę na przemarsz na Stadion Narodowy, zapewniając, że będzie on pokojowy, władze Warszawy zwiększyły siły bezpieczeństwa.

Godzina po godzinie

Przygotowanie do przemarszu / Fot. Filip Chochół16.30 - Grupa kibiców z Polski dociera na Stadion Narodowy. Wszyscy czekają na mecz Polska - Rosja. Jak na razie jest spokojnie. Tramwaje poruszają się z większą częstotliwością. Jeden pas ruchu w stronę stadionu przeznaczony został na przemarsz, drugim zaś poruszają się autobusy oraz wozy tramsmisyjne telewizji oraz mediów.

16.50 - Zaproszenie dotyczące zaprzestania animozji politycznych i pójścia na przysłowiową wódkę zostało zamazane przez nieznane osoby. Policja panuje nad tłumem kibiców. Nad trasą przemarszu czuwa policyjny helikopter.

17.00 - Pod PKP Powiśle pojawiła się grupa około 3 tysięcy kibiców z Rosji. Zaś przy Muzeum Wojska Polskiego kibice polscy śpiewają piosenkę "Polska biało- czerwoni".

17.07 - Wśród Polskich kibiców pojawił się Janusz Korwin - Mikke. Kibicuje Polakom. W tle słychać pierwsze wulgaryzmy. Między innymi daje się usłyszeć: "Ruska kur...do domu"

17.15 - Policja już w gotowości razem z armatkami wodnymi. Nikt tak naprawdę Przemarsz kibiców i mobilizacja policji w Warszawie / Fot. Filip Chochółnie wie do końca co się będzie działo.

17.15 - U kibiców z Rosji pojawiła się flaga z sierpem i młotem. Policja w gotowości.

17.20 - Odpalono pierwsze petardy. Janusz Korwin - Mikke rozmawiał z kibicami z Rosji. Jest gorąco i niebezpiecznie. Czekamy na kolejne informacje.

>>> Co się działo dalej? Czytaj dalej! >>>

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (29):

Sortuj komentarze:

mmm
 • mmm
 • 14.06.2012 22:46

kryminaliści wiedzą, że ich człowiek jest premierem
więc bezkarnie fikają

Komentarz został ukrytyrozwiń
LLL
 • LLL
 • 14.06.2012 22:44

tusk liczył na głosy kryminalistów i więźniów, to teraz ma,
życzenie tuska wypełniło się treścią
kryminaliści dają głos

Komentarz został ukrytyrozwiń
puchacz
 • puchacz
 • 14.06.2012 10:03

zachowanie i wypowiedzi posłów PIS są skandaliczne!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
saszka
 • saszka
 • 14.06.2012 08:23

Cześć Marto Jenner ! Widziałaś tego pobitego dziennikarza ? Z TVN u niejeden zarobił na wpierdol i słusznie mu się oberwało. Jebionyj pismak .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie tylko - "rządowemu" też się dostało:
"Jeden z kibiców z Rosji pobił dziennikarza TVN-u."

Komentarz został ukrytyrozwiń
kibic
 • kibic
 • 13.06.2012 08:47

Zamieszczony filmik oglądałem kilka krotnie , dosłownie klatka po klatce .Twierdzę ,że ten znokautowany lezący na ziemi w polskiej koszulce to jest KIBOL ROSYJSKI . Łatwo go zdemaskować .Szedł z Roksanami i miał NIEBIESKĄ TORBĘ , kibol z torba nie idzie na mecz, najwyżej ma plecak, ewentualnie..Lecz ten kibol jest przyjezdny i ma swój majdan w torbie i dlatego TAK ROBIĄ LUDZIE Z DAWNEGO ZSRR.widać jak szukał zadymy wpadł w polskich kiboli z pięściami .Jednak wzięli go w "Kółko różańcowe " , dali mu łomot .Chyba jednak sami Rosjanie.Tam gdzie dostał łomot przecież byli Rosjanie i tego celowo nie pokazali ale , któryś z Rosjan idących w tej kolumnie ten film zrobił .

Komentarz został ukrytyrozwiń

... do zadymy po części doprowadziły media, nakręcając spiralę..........

Komentarz został ukrytyrozwiń

Brawa dla warszawsiej policji szturmowej oraz dla rosyjskich działczaczy sportowych. Ta pierwsza opanowała sytuację, ci drudzy zapobiegli odruchowej reakcji swoich, aby na przekór pokazać masowo sierp i młot. Dobrze też, że na stadionie wyszedł wynik 1:1. Mogło być o wiele gorzej, a tak polityka nienawiści rozeszła się po kościach.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Taliesin
Pisze Pan:
"Z Rosją jak najbardziej graniczymy.Przez Okręg Kaliningradzki."
Zgadza się - tyle że nie na Bugu, jak sugeruje Red.

Komentarz został ukrytyrozwiń
telewidz
 • telewidz
 • 12.06.2012 23:53

Z mojej obserwacji wynika, że winne zadymom są media a w szczególności polska telewizja.Gadające głowy jak również dziennikarze i komentatorzy przez cały dzień podkręcali atmosferę.Bełkotali ciągle o tym samym,aby podkręcić oglądalność.Dzięki nim Korwin Mikke znów został wyeksponowany,właściciele kominiarek na głupich pustych łbach znaleźli się w centrum zainteresowania ,chamstwo zatryumfowało!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.