Facebook Google+ Twitter

Zadyma podczas przemarszu kibiców rosyjskich w stolicy [Wideo]

Jak zapewniali nas organizatorzy przemarszu, będzie to pokojowe przejście kibiców od stacji PKP Powiśle aż na Stadion Narodowy. Niestety tak się nie stało. Przez ponad godzinę trwała wojna między polskimi kibicami a rosyjskimi.

 / Fot. Mariusz MazewskiWedług ustaleń Centrum Zarządzania Kryzysowego i policji, przemarsz miał się zacząć o godzinie 17. Miał wyruszyć sprzed PKP Powiśle, aż do Stadionu Narodowego. Na wszelki wypadek, policja sprowadziła wsparcie Oddziału Prewencji Policji oraz armatek wodnych.

Czytaj także: Relacja MINUTA PO MINUCIE z zadymy na przemarszu kibiców!

 / Fot. W24/Mariusz MazewskiPrzemarsz wyruszył po godzinie 17.30. Większość dziennikarzy ustawiła się na początku przemarszu, przed rosyjskim bębniarzem, który poinformował nas, że
jeżeli będziemy tak nagrywać z bliska, to zniszczy nam aparaty, kamery, mikrofony.

Niestety, największa bitwa rozegrała się w rejonie Stadionu Narodowego oraz ronda Waszyngtona. Polscy pseudokibice pokazali, jak się "bawią". Rzucali w stronę policji znakami drogowymi, słupami, kamieniami, cegłami, butelkami szklanymi. Podpalona została flaga rosyjska.

 / Fot. Mariusz MazewskiWarto też zadać pytanie Zarządowi Dróg Miejskich: Kto wydał decyzję na rozstawienie barierek drogowych na trasie przemarszu kibiców? Było do przewidzenia, że mogą zostać wykorzystane do rozpętania piekła.

Zapraszam do oglądania wideo z zadymy, podczas przemarszu kibiców rosyjskichZnajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (19):

Sortuj komentarze:

J i P
 • J i P
 • 15.06.2012 16:51

16.02 znowu

Komentarz został ukrytyrozwiń
wincenty
 • wincenty
 • 15.06.2012 08:35

kibole prowokuja zony w domu samotne trzeba by bylo je pocieszyc.na ochotnika glosze sie pierwszy

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie zmusza, ale zanim się pokaże coś takiego warto zastanowić się nad wywołanym efektem. Skoro już się pracuje w mediach to powinno się mieć jakieś tam poczucie odpowiedzialności (rzecz niestety teraz rzadka). Gdyby media je miały, to nie nakręcały by tak sztucznie atmosfery żeby sobie poprawić statystyki.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ponownie zadam pytanie do Pana Grzegorza: Czy ktoś zmusza do oglądania filmów, z zadymy? Nie wydaje mi się. Jeżeli chce Pan oglądać materiały wideo z akcji ratowniczej, to polecam na Youtube obejrzeć program: 20 sekund - akcje ratownicze straży pożarnej.
Cóż mogę od siebie jeszcze dodać, sam próbowałem ratować jednego z rannych kibiców - niestety, policja mnie spałowała.

Komentarz został ukrytyrozwiń
wincenty
 • wincenty
 • 14.06.2012 08:43

jaroslaw zadyma krol wrzeszczacych malp kieruje zadymami zdalnie spoza buka ciezko przezywajac kazdy sukces naszej druzyny.

Komentarz został ukrytyrozwiń
f
 • f
 • 14.06.2012 08:17

Tylko kibole nie pozwolili się obrazić Moskwie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja nie jestem reporterem tylko oglądaczem i naprawdę 100x bardziej wolałbym relację choćby (skoro już kogoś napędza jak coś się dzieje) z jakiejś bohaterskiej akcji ratowniczej czyli czegoś o wydźwięku pozytywnym, a nie negatywnym. Pokazywanie przemocy i bijatyk tylko je popularyzuje w społeczeństwie i nabija kieszenie właścicielom mediów.

A co do reszty - jak dla kogoś przemarsz większej ilości kibiców naraz jest prowokacją, to najwyższy czas się nad sobą zastanowić.

Komentarz został ukrytyrozwiń
olek kan
 • olek kan
 • 13.06.2012 22:47

Rosjanie zachowali się prowokacyjnie i nietaktownie.Polityczny w swej wymowie przemarsz musiał wzbudzić złe emocje.Władze Wa-wy to ignoranci jeśli tego nie wiedzą wydając zgodę na takie manifestacje arogancji.

Komentarz został ukrytyrozwiń
czyt
 • czyt
 • 13.06.2012 22:34

@Chorążewicz A- z tych filmików można więcej wywnioskować niż z twoich idiotycznych komentarzy.

Komentarz został ukrytyrozwiń
JW@
 • JW@
 • 13.06.2012 22:24

To była prowokacja Putina i cel który sobie założył ,czyli sprowokować Polaków - udał mu się w pełni. W świat poszła wiadomość - Polacy to rozrabiaki. Gdyby im nie pozwolono na przemarsz (niby z jakiej racji) ,nie było by rozróby!Poniżyli nas i to im się udało a władza nie ma nic sobie do zarzucenia ..... a ja uważam że to agentura; na usługach Moskwy i tyle!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.