Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

4318 miejsce

Zagadka świąteczna! Po prostu znajdź jajko!

Wesołego Alleluja! Czy znajdziesz jajko ukryte wśród tych wszystkich króliczków? A może wpadniesz w furię i zawyjesz? Spróbuj!

Zagadka rysunkowa węgierskiego artysty Dudolfa. http://youmedia.fanpage.it/gallery/ab/56f56ae6e4b016eb88e7b6f3 / Fot. Dudolf/youmedia.fanpage.itWęgierski rysownik i autor webcomics, Gergely "Dudolf" Dudás ukrył wielkanocne jajko w tłumie królików. Zagadka w stylu "Gdzie jest Wally?" może okazać się piekielnie trudna w poszukiwaniu rozwiązania. Może powodować frustrację, krańcową złość, histeryczne paroksyzmy, a nawet rozszerzoną jajecznicę. Ile czasu zajmie Ci odnalezienie jajka?

Dudolf rzucał już podobne wyzwania wcześniej. Był kot ukryty pośród sów, była panda schowana w towarzystwie bałwanów. Artysta przyznaje, że tego rodzaju rysunki są jego hobby. Nie jest zawodowcem w tym co robi, po prostu to lubi.

Jak poprzednie łamigłówki Dudolfa, tak jajko ukryte wśród króliczków zyskuje szaloną popularność. Wpierw opublikowane na autorskim blogu, następnie na Facebooku, przyciąga tłumy i tysiące lajków.

Jeżeli jednak Węgier zalazł Ci za skorupę i rozbolały jaja, po prostu podejrzyj rozwiązanie: link


źródła: Facebook
express.co.uk

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.