Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

9013 miejsce

Zaginął Robert Murzyn

21 kwietnia ok godz 22.00 , 29-letni mieszkaniec Krzesławic ( gm Raciechowice, województwo małopolskie) wyszedł z domu i do tej pory nie wrócił. Mężczyzna leczy się na depresję, ma stany lękowe i zaniki pamięci.

plakat z rysopisem zaginionego / Fot. Justyna JachowiczPoszukiwany Robert wyszedł z domu w godzinach wieczornych, niestety nie wiemy w co był ubrany. Miał przy sobie dokumenty, oraz telefon komórkowy. Ostatnie logowanie telefonu miało miejsce 2-3 dni po zaginięciu w pobliżu domu na przystanku w Górze Jana ok godziny 18.00. Zostały przeszukane pobliskie lasy oraz potoki. Na bieżąco sprawdzane są szpitale i schroniska. Do rodziny zaginionego docierają wiadomości, iż podobny mężczyzna był widziany w okolicach Rabki oraz Krakowa. Wszystkie informacje są od razu sprawdzane.

Oczywiście jego wygląd mógł się zmienić. Obecnie może mieć dłuższe włosy, zarost. Zaginiony ma dwa tatuaże - na prawym ramieniu triabal, na lewej ręce datę urodzin synka- 31.08.2013. Jeśli wiesz coś o jego losach, skontaktuj się z policją , lub bezpośrednio z Panią Murzyn : 608-370-977

W imieniu rodziny oraz bliskich, bardzo proszę o udostępnianie plakatu z wizerunkiem Roberta, lub jeśli macie Państwo możliwość to wydrukujcie i rozklejcie w swojej miejscowości np na przystankach. Za każdą formę pomocy będziemy bardzo wdzięczni. Pomóżmy Robertowi wrócić do domu i do syna, który jest jego całym światem.

Na plakatach, oraz w artykule podany jest numer do Pani Bożeny Murzyn, proszę jednak o odrobinę emapti i nie wydzwanianie do niej z komentarzami typu: on już na pewno nie wróci, oraz plotkami bez pokrycia, stworzonymi dla większej sensacji.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.