Facebook Google+ Twitter

Zaginął wykładowca UW, dr Janusz Wojcieszak. Trwają poszukiwania

W poniedziałek, 8 października rano dr Wojcieszak wyszedł z domu i do tej pory nie wrócił. Z nikim się nie kontaktował, a jego komórki nie można namierzyć. W poszukiwania doktora zaangażowali się również studenci UW.

 / Fot. plakatDr Janusz Wojcieszak to pracownik Instytutu Studiów Iberyjskich i Iberoamerykańskich Uniwersytetu Warszawskiego. Od 8 października nikt nie wie, gdzie doktor się znajduje. Kilka osób zgłaszało, że widziało go w środkach komunikacji miejskiej, a 10 października (środa) ktoś podobno widział go w Kościele św. Anny przy Krakowskim Przedmieściu. Niestety, mimo zgłoszeń, mężczyzny nadal nie udało się odnaleźć. Oprócz rodziny, policji czy fundacji ITAKA w poszukiwania doktora zaangażowali się studenci.

Zobacz: Zaginął dr Janusz Wojcieszak


Studenci codziennie spotykają się pod pomnikiem Kopernika przy ul. Nowy Świat i wspólnie wyruszają na poszukiwania. Ponadto rozwieszają plakaty informujące o poszukiwaniach doktora, rozdają ulotki oraz kontaktują się w tej sprawie z mediami.

Jeżeli ktoś z Was widział dr Wojcieszaka proszony jest o kontakt z ITAKĄ - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowymi numerami: 801 24 70 70 oraz 22 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: itaka@zaginieni.pl.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.