Facebook Google+ Twitter

Zaginęła czteromiesięczna suczka Bujka

W Krakowie, w dzielnicy Grzegórzki, zaginęła czteromiesięczna suczka. Każdy z Państwa może pomóc trafić jej do domu. Za pomoc w odnalezieniu pieska właściciele przewidzieli nagrodę.

Bujka - poszukiwany piesek / Fot. Materiały prywatneDo zdarzenia doszło 29 października około godz. 17 przy ulicy Szafera (dzielnica Grzegórzki) w Krakowie. Suczka wabi się Bujka. Ma długie łapy, oklapnięte uszy, długi ogon. Jest mieszańcem o wilczastej maści. Podczas spaceru piesek wyrwał się z szelek i oddalił w nieznanym kierunku. Właściciele psa prowadzili kilkugodzinne poszukiwania. Niestety bezowocne. Jeszcze tej samej nocy we wszystkich możliwych miejscach opiekunowie zwierzęcia umieścili ogłoszenia, mające pomóc w odnalezieniu ich pupila. Po kilku dniach rozdzwoniły się telefony od mieszkańców Grzegórzek, którzy widzieli poszukiwanego psa, lecz nie udało im się go ująć. Zwykle wskazywali kierunek, w którym zwierzę się oddaliło. Dzięki tym informacjom właściciele Bujki wiedzą, że pies żyje i znajduje się w okolicy. Dlatego apeluję do Was drodzy Czytelnicy, a w szczególności do mieszkańców Grzegórzek, o zachowanie czujności podczas spacerów, w drodze do pracy, szkoły, sklepu i pomoc w odnalezieniu pieska.

Przypominam rysopis psa: suczka wabi się Bujka. Ma długie łapy, oklapnięte uszy, długi ogon. Jest mieszańcem o wilczastej maści.

Właściciele Bujki proszą wszystkich, którzy posiadają informacje na temat ich psa o kontakt pod numerami telefonów: 783746180 lub 601904398. Opiekunowie wyznaczyli nagrodę dla osoby, która pomoże w odnalezieniu czteronoga.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.