Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

19119 miejsce

Zaginęła Karolina Siwek

Karolina (ur. 11.05. 1985r)., zaginęła 4 czerwca 1999r. w Połańcu, woj. świętokrzyskie. Miała wtedy 14 lat. Od jej zaginięcia minęło już dziewięć lat.

Karolina / Fot. ZofiaKarolina jest moją córką. Zaginięcie od razu zgłosiliśmy na miejscowej policji. Zdjęcie znajduje się na stronie ITAKI w bazie zaginionych. Jest wykonana też progresja wiekowa Karoliny.

Przez cały ten czas poszukujemy i mamy nadzieję, że w końcu uda nam się wyjaśnić przyczynę i okoliczności zaginięcia naszej córki. Mimo upływu lat mamy jednak nadzieję, że być może osoby, które coś wiedzą wreszcie pomogą nam w sprawie córki. Każda informacja prawdziwa jest bardzo ważna i cenna.

Pragniemy gorąco zaapelować do wszystkich osób w kraju i zagranicą (ponieważ jeżeli nasza córka żyje, może być wszędzie), które wiedzą i chcą pomóc, aby przekazywały informacje.

Wszelkie dotychczasowe poszukiwania nie przyniosły zamierzonego efektu. Żyjemy w ciągłym niepokoju nie wiedząc co dzieje się z naszą córką. Mamy jednak nadzieję i gorąco wierzymy, że może przy wspólnym wysiłku ludzi dobrej woli, uda nam się wyjaśnić sprawę córki.

Będziemy niezmiernie wdzięczni za informacje, które mogą być bardzo cenne w odnalezieniu Karoliny.
Zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, że naszą córkę spotkało to najgorsze, że być może i nie żyje, ale chcemy aby wyjaśniła się ta sprawa. Najgorsza jest ta niepewność, obawa i lęk co przyniesie nowy dzień. Musimy jednak mieć siłę, nadzieję i cierpliwość aby wyjaśnić tą sprawę.

Rysopis córki:
wiek: 14 lat
wzrost: około 160 cm
Szczupła budowa ciała, włosy proste ciemno blond, oczy piwne, nos krótki, szeroki.

W dniu zaginięcia ubrana była: w granatowe sztruksy, fioletową podkoszulkę, białe adidasy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.