Facebook Google+ Twitter

Zaginęła Katarzyna Kobiela. Szuka jej niemal cała Polska

Akcja poszukiwawcza Katarzyny Kobieli, która zaginęła 21 czerwca coraz bardziej się rozrasta. Wiele osób deklaruje swoją pomoc w rozwieszaniu plakatów, drukowaniu ich, a także rozpowszechnianiu informacji na temat zaginionej.

 / Fot. Zaginiona Katarzyna Kobiela/Fot. Plakat informacyjnyPrzypominamy: 21 czerwca Katarzyna Kobiela wyszła z domu ok. 9.44, kilkanaście minut później spotkała koleżankę, której powiedziała, że idzie do sklepu. Udała się jednak na peron PKP w Sieradzu. O 12.45 spotkała dwójkę innych znajomych i poinformowała ich, że jedzie do Wrocławia. Wsiadła do pociągu TLK. Około godziny 17 kontaktowała się z bratem przez telefon informując go, że znajduje się w Zduńskiej Woli, jednak policja ustaliła, że sygnał był nadawany z Wrocławia. Od tego momentu telefon Kasi jest wyłączony i nie ma z nią żadnego kontaktu.

Czytaj więcej:Zagineła Katarzyna Kobiela - pomóżcie nam jej szukać

Katarzyna Kobiela ma 20 lat, 184 cm wzrostu. Jest szczupła i ma długie, kręcone włosy. Znaki szczególne: pieprzyk nad ustami z prawej strony, blizna pod lewym okiem i na brodzie (ok. 1 cm)

Dzięki inicjatywie, którą zapoczątkował na facebooku brat zaginionej do akcji przystąpiło bardzo dużo osób (zaginionakatarzynakobiela.facebook.com). Obecnie do pomocy zgłosiło się 34 524 użytkowników portalu. Wpisy pojawiają się co kilka minut. Młodzi ludzie rozwieszają plakaty w akademikach i uczelniach, a także np. na dworcach w specjalnie wyznaczonych miejscach. Chęć pomocy płynie praktycznie z każdego zakątka Polski. Plakaty o Kasi powstają w języku angielskim, niemieckim, rosyjskim, a drukarnie oferują bezpłatną pomoc w ich powielaniu. Powstał także pomysł o drukowaniu ulotek ze zdjęciem zaginionej.

Dodatkowo włączają się do akcji osoby i firmy. Na swoim portalu na facebooku link na temat zaginięcia wkleiły liczne przedsiębiorstwa, a także m. in. DJ Remo, Czesław Śpiewa. Zachęcamy do zapoznania się z akcją, ponieważ liczy się czas, a każda informacja o zaginionej może być bezcenna.

Więcej informacji: www.kasiakobiela.pl

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (14):

Sortuj komentarze:

katarzyna gołyzniak
  • katarzyna gołyzniak
  • 21.07.2011 10:04

mysle ze sygnal byl z wroclawia bo zostala do tego zmuszona w celu zmylenia

Komentarz został ukrytyrozwiń
aaapopp
  • aaapopp
  • 19.07.2011 23:36

ludzie weźcie wy czasem sie hamujcie co kur** piszecie "pewnie ja ktos wykorzystal i zabil" ja bym takiego komentarza na temat swojej siostry czy córki nie chciala przeczytac. do jasnej cholery !!

Komentarz został ukrytyrozwiń
sash0212
  • sash0212
  • 14.07.2011 12:41

Tak naprawde to ta rodzina g***o robi zeby ta Kasie odnalezc. Na FB ciagle widnieje informacja "jak nie bedzie innego wyjscia to zatrudnimy detektywa" no wiec prosze was... od zaginienia Kasi minelo sporo ponad dwa tygodnie, od dlugiego czasu, na fb z datami ciagle pojawia sie komunikat codzienny o tym ze "wciaz nie ma zadnych informacji" to na co oni czekaja? Poza tym mieszkam we Wrocławiu, w drodze do pracy i do szkoły przemierzam długie trasy - ANI RAZU nie widzialam plakatu o Kasi. Nawet na dworcu. Żal, żal, żal. Jesli rodzina naprawde chce Kasie znalezc to niech bierze przykład z mamy zaginionej Iwony Wieczorek - kobieta skontaktowala sie nawet z Tuskiem, zatrudnila detektywa i jasnowidza zeby odnalezc corke. O sprawie Iwony ciagle slyszymy w najwiekszych internetowych portalach - a o zaginieniu Kasi jedynie w lokalnych. Ludzie, zrobcie cos, jesli chcecie tą dziewczyne w ogole znalezc, bo siedzenie na dupsku w domu nie pomoze. Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń
ddd
  • ddd
  • 14.07.2011 09:58

siema. jak mnie to denerwuje. laska wyszla z domu, w ogole w dupie wszystkich miala, sklamala, wrocila sobie na chate, zabrala rzeczy..znowu wyszla... a tu kurwa cala Polska jej ma szukac?? z jakiej racji?? wieczorek wyszla i zniknela. a ta sie pojawila. zreszta niejedna osoba ja wczesniej widziala we wrocku, czemu nie reaguje rozina na wszelkie sygnaly? u iwony wieczorek reaguje przede wsyztskim matka. a tu - mam wrazenie, ze chca na sile odnalezc, a kobiela po prostu nie chce wrocic. albo byla bezmozgiuem, ktory wyszedl sobie w plener bez slowa. to juz ma za swoje. oby nie. bo nie zycze.

Komentarz został ukrytyrozwiń
o lol
  • o lol
  • 14.07.2011 03:05

Boże jaki żal.. jakbyście nie mogli jej normalnie we wrocku szukać co za problem ludzie

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ja
  • Ja
  • 13.07.2011 23:19

"...17 kontaktowała się z bratem przez telefon informując go, że znajduje się w Zduńskiej Woli, jednak policja ustaliła, że sygnał był nadawany z Wrocławia. "
nie wydaje się Wam że Ona nie chce zostać znaleziona??? skoro źle informowała brata...

Komentarz został ukrytyrozwiń
k
  • k
  • 13.07.2011 14:38

dziewczyna zaginęła, rodzina się martwi a ktoś tu sobie tak lekko pisze, że ktoś ją wykorzystał i zabił...

Komentarz został ukrytyrozwiń
x
  • x
  • 13.07.2011 11:06

pewnie ktos ja wykorzystal i zabil

Komentarz został ukrytyrozwiń
aaaaa
  • aaaaa
  • 12.07.2011 17:08

Zastanawia mnie dlaczego nic już nigdzie nie piszą o Kasi. Dlaczego nie było żadnej informacji na onecie czy interii? codziennie czytam te portale i nic. Niby bardzo spory rozgłos, dużo plakatów , a poza tym cisza... Dlaczego przy Iwonie Wieczorek wszędzie pisano, i nadal czasem piszą? a tu tak jakoś nic... Kasia też zaginęła i dobrze byłoby się dowiedziec czy cos wiadomo , czy jest jakis trop.

Komentarz został ukrytyrozwiń
łukasz swiątek
  • łukasz swiątek
  • 01.07.2011 22:36

o i pomyśl co rodzice jej przeżywają i wogóle cała rodzina bez mózgu.