Facebook Google+ Twitter

Zaginęła młoda mieszkanka Krakowa

Jak donosi portal na sygnale.pl, fundacja ITAKA poszukuje zaginionej w niewyjaśnionych okolicznościach 31-letniej Małgorzaty Szabatowskiej z Krakowa.

Zdjęcie zaginionej Małgorzaty Szabatowskiej z Krakowa / Fot. Fot. http://nasygnale.pl/kat,1025341,title,Dziwne-znikniecie-Malgosi-co-sie-dzieje-z-kobieta,wid,12867189,wiadomosc.htmlDnia 16 listopada po pracy zaginiona udała się na zakupy, później już nikt jej nie widział. Kiedy pani Małgorzata nie pojawiła się następnego dnia rano w pracy, współpracownicy, znający jej poczucie odpowiedzialności, zaniepokojeni poinformowali rodzinę.

Po sprawdzeniu mieszkania zaginionej stwierdzono, że znajdują się w nim płaszcz i buty, w które pani Małgorzata była ubrana poprzedniego dnia. Rodzina uznała, że z całą pewnością pani Małgorzata nie spędziła w domu nocy z 16 na 17 listopada. Sprawa została zgłoszona policji.

Ktokolwiek widział Małgorzatę Szabatowską lub ma jakiekolwiek informacje o jej losie, proszony jest o kontakt z ITAKĄ - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod całodobowymi numerami: 801 24 70 70 oraz 22 654 70 70.

Pełna treść artykułu o zaginionej

Całe miasto szuka dwóch kobiet

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Całe miasto szuka dwóch kobiet: http://nasygnale.pl/kat,1025345,title,Cale-miasto-szuka-dwoch-kobiet,wid,12891575,wiadomosc.html?ticaid=5b502

Komentarz został ukrytyrozwiń
asdw
  • asdw
  • 20.11.2010 23:36

W domu pozostały buty i płaszcz, na tej podstawie można - podkreślam można wysnuć wniosek, że w zaginięcie zamieszany jest ktoś znajomy, lub ktoś kto został wpuszczony do domu z jakiegoś powodu. W pierwszej kolejności sprawdziłbym ten ślad.
Telefon można namierzyć z dokładnością do kilkunastu, jak nie kilku metrów w takim mieście jak Kraków - mnóstwo stacji bazowych-większa dokładność, skoro 17 jest był aktywny, można sprawdzić gdzie się 17 znajdował mniej więcej.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 19.11.2010 20:44

Przykro czytać taką wiadomość,a co w Krakowie nikt nie widział tej kobiety w ten okropny dzień?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.