Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

9411 miejsce

Zaginiona Iwona Wieczorek. Czy w sprawę zamieszany jest policjant?

Nowy trop w śledztwie zaginięcia 19-letniej Iwony Wieczorek dotyczy 25-letniego policjanta, który często kontaktował się z dziewczyną. Najprawdopodobniej zaginiona niedaleko swojego domu spotkała kogoś znajomego i weszła z nim do samochodu.

 / Fot. Iwona WieczorekIwona Wieczorek to 19-letnia mieszkanka Gdańska, która zaginęła 17 lipca 2010 roku, wracając nad ranem z dyskoteki w Sopocie.

Iwona przebywa w Paryżu? Najnowsze informacje z lipca 2013!Nowe okoliczności śledztwa

Gazeta.pl po rozmowie z detektywem Rutkowskim donosi, że w sprawę może być zamieszany 25-letni policjant gdańskiej policji, który przez jakiś czas spotykał się z Iwoną. Po tym, jak zaginiona zerwała z nim wszelkie kontakty, nachodził ją w domu, a około tygodnia przed zaginięciem, o godzinie 22.00 rozmawiał z nią w swoim samochodzie. Po zniknięciu Iwony słuch o nim zaginął.

Prawdopodobną hipotezą jest również to, że zaginiona już niedaleko swojego domu, spotkała kogoś znajomego i weszła z nim do samochodu. Czy był to 25-letni policjant?

- Dla dobra śledztwa nie możemy upublicznić żadnych informacji na ten temat. Mamy natomiast informacje na temat tożsamości niektórych świadków z fotografii z monitoringu - mówi prokurator Wojciech Szelągowski z Prokutaruty Okręgowej w Gdańsku.

Regulamin sobotniego marszu / Fot. Iwona Wieczorek

Jest już regulamin jutrzejszego marszu organizowanego przez przyjaciół Iwony, który ma zwrócić uwagę na zaginięcie dziewczyny.

REGULAMIN MARSZU

1. Marsz rozpoczyna się o godzinie 12:00, wyrusza spod mola w Sopocie, a kończy się zaraz po dotarciu do Parku Reagana. Organizator ustnie poinformuje o jego zakończeniu. Przewidywana godzina zakończenia marszu pomiędzy godziną 13:00 a 14:00.

2. Uczestnictwo w marszu odbywa się na zasadzie wspólnego, dobrowolnego stworzenia grupy i na własną odpowiedzialność uczestnika. Jeżeli masz wątpliwości co do swojego stanu zdrowia oraz ewentualnych przeciwwskazań do tego typu akcji zasięgnij opinii swojego lekarza.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (12):

Sortuj komentarze:

krzysztof659@interia.pl
  • krzysztof659@interia.pl
  • 29.08.2010 09:42

nalezy zajac sie policjantem moze zlecil komus robote choc ma alibi?! A P.JASNOWIDZ potrfi ocenic sytuacje i miejsce z dokladnoscia nawt 3m! TAK JEST!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
krzysztof659@intria.pl
  • krzysztof659@intria.pl
  • 29.08.2010 09:30

uwazam ze powinni zajac sie policjantem mogl komus zlecic robote choc ponoc ma alibi! a P.Jasnowidz potrafi ocenic sytuacje i podac miejsce z dokladnoscia 3m!!! TAK JEST!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 14.08.2010 10:57

Już próbowałem wyjaśniać w redakcji sprawę prac na W24 Agnieszki Mrozińskiej. Miałem newsa wysłanego do redakcji o godz. 8.34
z informacją o decyzji konserwatora zabytków w sprawie tablicy na elewacji pałacu prezydenckiego.
Proszę sobie wyobrazić, ze mój news wysłany jako pilny, nie ukazał się. o 11.2o redakcja zamieściła króciutką informację w tej sprawie autorstwa właśnie Agnieszki. Uznałem, że redakcja postąpiła w stosunku do mnie nieelegancko.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 14.08.2010 10:48

"Prawdopodobną hipotezą" - hipoteza ze swojej definicji jest prawdopodobieństwem, przypuszczeniem, zakładaną tezą.
Agnieszce wyszło masło maślane. Tekst nadaje się raczej do kroniki policyjnej SE. Poczytność duża, bo widocznie zainteresowanie kroniką policyjną w naszym społeczeństwie jest duże.
ocena:2+

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ponadto dwa teksty, ten sam temat, ten sam autor, oba na pierwszej stronie. A na zapleczu schowane, ważne apele, głosy, oceny i analizy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przepraszam za ostrość, ten tekst z uwagi na błędy w ogóle nie powinien się ukazać. Szczególnie, że autorka jest praktykantem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

,,Chciałam się właśnie o to dowiedzieć w prokuraturze, ale informacje są tajne''


Pani Agnieszko!
Bardzo prosze popracowac nad swoimi ''artykulami'', poniewaz wielu czytelnikow draznia bledy stylistyczne. Mozna chciec sie dowiedziec CZEGOS, a nie O COS!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Chciałam się właśnie o to dowiedzieć w prokuraturze, ale informacje są tajne.

Komentarz został ukrytyrozwiń

1. Ok, skoro o policjancie słuch zaginął... to czemu nie szukamy również jego? Wydaje mi się że policja stanęłaby na głowie aby odnaleźć "swojego"...?

2. Zastanawia mnie - skoro ktoś nie może lub nie chce mówić w danej sprawie, zaczyna o niej mówić i nie kończy - co jest celem? Skoro rozmawiała z nim tydzień wcześniej i słuch o nim zaginął to czemu przyjęto najbardziej brutalną wersję? Może uciekli razem. Może on szukał jej i przypłacił to życiem? Czemu od razu rzucane jest podejrzenie na niego?

3. Gdy się ona nie odnajdzie a okaże się że był on na urlopie gdzieś w tropikach - to ciekawe kto go oczyści z medialnych zarzutów? "Gazeta" lubi obsmarować, gorzej im idzie ze sprzątaniem...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Źródło zostało podane - gazeta.pl i moja rozmowa telefoniczna z Panem prokuratorem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.