Facebook Google+ Twitter

Zaginiona Iwona Wieczorek. Ile warte są wizje jasnowidzów?

Do matki zaginionej Iwony zgłaszają się wróżbici z całego kraju. Żerując na zrozpaczonej rodzinie, przedstawiają swoje wizje, widząc w tym możliwość łatwego i dużego zarobku. Czy podane przez nich informacje mają jakąkolwiek wartość?

Iwona Wieczorek / Fot. Fot. NM GdańskWraz ze sprawą zaginionej Iwony Wieczorek do mediów powrócił temat jasnowidzów. Niemal natychmiast po zaginięciu, w Trójmieście pojawił się Krzysztof Jackowski, najsłynniejszy polski jasnowidz. W pierwszej wizji widział Iwonę żywą w Jastrzębiej Górze, w kolejnej martwą, leżącą w pobliżu drewnianych szop. Policja sprawdziła wszystkie wskazane przez niego miejsca, jednak poszukiwania nie przyniosły żadnych rezultatów.

Jak podaje Newsweek, do matki Iwony zgłaszają się wróżbici z całego kraju. Żerując na zrozpaczonej rodzinie, przedstawiają swoje wizje, widząc w tym możliwość łatwego i dużego zarobku. Matka Iwony odbiera wszystkie telefony, zawsze bowiem w głowie pojawia się myśl: "A jeśli ta wizja jest prawdziwa?"

Standardowo jedna wizja kosztuje 200 zł, ale popularni specjaliści potrafią zażądać nawet 5 razy tyle. Wiedzą, że dla rodziny każda informacja o zaginionym, jest na wagę złota. Policja przeprowadziła statystyki dotyczące skuteczności jasnowidzów tylko raz, w 2000 roku. W raporcie opisano ponad 400 spraw, w których rodziny zaginionych korzystały z usług jasnowidzów. Ich wizje pokryły się z rzeczywistością zaledwie w 5 przypadkach.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

MARTII
  • MARTII
  • 14.10.2010 19:45

JA NAPRAWDE NIE WIEM TYLKO MYSLE MOZE JAK ONA WESZLA DO JAKIEGOS AUTA TO MOZE JA WYWIEZLI

Komentarz został ukrytyrozwiń
maniek
  • maniek
  • 17.09.2010 15:58

nie komentujcie zdolności pani Kasi, bo krytyczne uwagi nie mile widziane...

Komentarz został ukrytyrozwiń
xi y
  • xi y
  • 17.09.2010 08:32

Nie rozumiem czemu mama Iwony jeszcze nie wie jak doszło do kłótni miedzy znajomymi. O cos musieli sie pokłócić skoro opósciła dyskotekę sama i niekt jej nie towarzyszył. Przesłuchajcie dokładnie tych znajomych o co poszło dokładnie. A przyjaciółka Iwony napewno znała jej mroczne tajemnice z których się zwierzała może tam jest rozwiazanie zagatkowego zniknięcia dziewczyny.

Komentarz został ukrytyrozwiń
olga janczar
  • olga janczar
  • 16.09.2010 08:23

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.