Facebook Google+ Twitter

Zaginiona Iwona Wieczorek. Internauci otrzymali odpowiedź z ministerstwa

"Zostaliśmy potraktowani dokładnie tak, jak zaginiona Iwona Wieczorek" - piszą oburzeni Internauci na forum www.gp24.pl.

Iwona Wieczorek. / Fot. Fot. NM Gdańsk30 sierpnia internauci ogłosili, że zamierzają skierować petycję w sprawie Iwony Wieczorek do Ministerstwa Sprawiedliwości, prezydentów Gdańska i Sopotu oraz trójmiejskiej policji.

Domagali się m.in. zmiany procedur dotyczących osób zaginionych i zastanawiali, czy podział zaginionych na kategorie ma jakikolwiek sens. Internauci zwracali także uwagę, że poszukiwania powinny rozpoczynać się działań, które mogą dużo wnieść do sprawy: sprawdzania rozmów telefonicznych i nagrań z monitoringu.

W poniedziałek otrzymali odpowiedź z ministerstwa: "W naszej ocenie procedury związane z prowadzeniem przez Policję poszukiwań osób zaginionych są wystarczające i zapewniają możliwość prowadzenia skutecznych poszukiwań tych osób".

Jak podaje www.gp24.pl, Internauci są oburzeni i czują się oszukani. Na forum gp24.pl pojawiły się m.in. takie wpisy: "Panie Ministrze, jeżeli w przypadku stosowania tak określonych procedur podlegli Panu funkcjonariusze Policji popełnili tak kardynalny błąd, to owe procedury nie są aż tak doskonałe, jak Pan twierdzi. Może należałoby jednak coś zmienić?", "Zostaliśmy potraktowani dokładnie tak, jak zaginiona Iwona Wieczorek".


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

maniek
 • maniek
 • 06.10.2010 10:03

Poszukiwania każdej osoby powinny się zacząć od namierzenia komórki, lub namierzenia trasy którą się ta komórka przemieszczała... to już powinno wyjaśnić czy trzeba się obawiać czy nie... dalej to sprawdzenie monitoringu z okolic tego miejsca... a skoro policja nie ma czasu i zasobów to może taki monitoring mogłaby zebrać rodzina zaninionego- przecież wystarczył by jakiś dokument od policji że takie akurat zapisy są potrzebne, a reszte załatwia rodzina zaginionego...

Komentarz został ukrytyrozwiń
as as ((KOGUTEK))
 • as as ((KOGUTEK))
 • 06.10.2010 09:49

Panie komorowski !!!
Teraz boję się, że może jest chora, nie ma ciepłego ubrania, dobrego jedzenia. Nie mogę żyć w ciągłej niepewności. Bardzo proszę, odnajdźcie moje dziecko! - błaga mama Iwony Wieczorek.

Komentarz został ukrytyrozwiń
as as ((KOGUTEK))
 • as as ((KOGUTEK))
 • 06.10.2010 09:13

Członków rządu do odpowiedzi wzywa nie tylko matka zaginionej. WAWEL czeka ????

Komentarz został ukrytyrozwiń
as as ((KOGUTEK))
 • as as ((KOGUTEK))
 • 06.10.2010 08:36

Panie ministrze dotarło !!!!! w tej grze ja mam wszystkie asy. Nie radzę oszukiwać itp..
Żeby odnaleźć Iwonę jej matka zrobi wszystko. Nic dziwnego, tak postąpiłby każdy normalny kochający rodzic. Mama Iwony myli się jednak mówiąc, że inni zaginieni odnajdują się po 2-3 tygodniach. Poszukiwania trwają czasami latami.

Komentarz został ukrytyrozwiń
as as ((KOGUTEK))
 • as as ((KOGUTEK))
 • 06.10.2010 08:26

Panie ministrze dotarło !!!!! w tej grze ja mam wszystkie asy. Nie radzę oszukiwać itp

Komentarz został ukrytyrozwiń
as as ((KOGUTEK))
 • as as ((KOGUTEK))
 • 06.10.2010 08:17

PAMIĘTAJCIE JA NIGDY NIE ŻARTUJĘ !!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
as as ((KOGUTEK))
 • as as ((KOGUTEK))
 • 06.10.2010 08:10

W poniedziałek otrzymali odpowiedź z ministerstwa: "W naszej ocenie procedury związane z prowadzeniem przez Policję poszukiwań osób zaginionych są wystarczające i zapewniają możliwość prowadzenia skutecznych poszukiwań tych osób". jaja se robicie czy co pały wstrętne. Dlaczego do tej pory nikt nic nie zrobił aby mnie sprawdzić . Powtarzam 10 miliardów euro jako nagroda i wiele wiele spraw się wyjaśni. czekam na reakcję +10miliardów euro nagrody.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.