Facebook Google+ Twitter

Zaginiona Iwona Wieczorek. Internauci ufundują mszę?

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-08-16 01:57

Pomysł ufundowania mszy w intencji odnalezienia zaginionej Iwony Wieczorek pojawił się wśród użytkowników forum strony internetowej, poświęconej sprawie Iwony. Msza miała być zamówiona w gdańskim kościele pod wezwaniem Opatrzności Bożej na Zaspie.

Rodzice zaginionej Iwony Wieczorek, 19-letniej mieszkanki Gdańska, idą w marszu wspierającym poszukiwania dziewczyny. / Fot. PAP/Roman JocherDlaczego w tym kościele? - Czasem, gdy nie pozostaje nam nic poza nadzieją, może warto się zjednoczyć w miejscu do którego chodziła Iwona - napisała "muszynianka", jedna z inicjatorek powstania strony. - Mimo że jestem niewierząca, chciałabym zasugerować mszę w intencji odnalezienia Iwony Wieczorek, najlepiej jeśli będzie to kościół na alei Jana Pawła II na Zaspie (Opatrzności Bożej) - podejrzewam że to była jej parafia a i dojazd bardzo dobry.
Czy są osoby zainteresowane? - zakończyła wpis pytaniem.

Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać. Kolejne posty pojawiły się już po pięciu minutach. - Uważam, że to bardzo ładny gest, acz musiałaby się na ten temat wypowiedzieć rodzina - napisał "Antyaniol". - Postronni pomyśleliby, że znaleziono już jej ciało i stąd ta msza. Należałoby podawać pełną nazwę: "msza intencyjna: o odnalezienie Iwony" albo coś. Sama msza będzie się źle kojarzyć.

 / Fot. strona parafii kościoła Opatrzności BożejPrawdopodobnie msza zostanie zamówiona w najbliższych dniach, w tygodniu, o godz. 18.30. Użytkownicy strony www.zaginelaiwonawieczorek projektują plakaty i bannery z wizerunkiem zaginionej Iwony, wymieniają się informacjami i poszukują 19-latki na własną rękę. W minioną sobotę zorganizowali marsz, w którym uczestniczyli m.in. rodzice Iwony Wieczorek i prezydent Sopotu Jacek Karnowski. Ten ostatni ufundował 20 tysięcy złotych za odnalezienie Iwony.

Zobacz:
[/b]Zdjęcia z poszukiwań Iwony
Policja szuka kolejnych świadków
Czy w sprawę zamieszany jest policjant?[/b]

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.