Facebook Google+ Twitter

Zaginiona Iwona Wieczorek. Jasnowidz chce pozwać policję

  • Źródło: Dziennik Bałtycki
  • Data dodania: 2010-08-09 17:41

Mariusz Sokołowski, rzecznik komendanta głównego policji stwierdził, że "w sprawach, które zna, żaden jasnowidz, w tym pan Krzysztof Jackowski z Człuchowa, nie wniósł żadnych istotnych informacji". Krzysztof Jackowski, od tygodnia prowadzący poszukiwania Iwony Wieczorek, zapowiada pozew przeciwko rzecznikowi.

Iwona Wieczorek / Fot. Fot. NM Gdańsk - Ten pan kłamie i podrywa mój autorytet, jako jasnowidza, a ja z tego się utrzymuję, prowadzę tego rodzaju działalność gospodarczą i muszę dbać o swoją zawodową reputację. Już zleciłem prowadzenie sprawy kancelarii adwokackiej, która przygotuje pozew do sądu z żądaniem przeproszenia mnie i zapłacenia stosownego odszkodowania, właśnie zastanawiam się ile zażądać - mówi Krzysztof Jackowski "Dziennikowi Bałtyckiemu".

- Wielokrotnie wręcz perfekcyjnie wskazywałem miejsca, gdzie leżały zwłoki poszukiwanych osób - dodaje Jackowski. - Choćby najgłośniejsza sprawa z 2007, kiedy to dzięki mojej wizji odnaleziono ciało Józefa L. - ostatniej ofiary mazurskiej nawałnicy. Dziękowała mi za to m.in. policja i burmistrz Rudy Śląskiej, skąd pochodził poszukiwany 57-letni mężczyzna. Czyżby o tym nie wiedziano w komendzie głównej?

Jasnowidz przypomina, że "ma kilkaset dokumentów, w tym podziękowania od policjantów z komisariatów w całym kraju, które poświadczają, że moje wizje wskazały miejsca ukrycia zwłok, bądź wydatnie przyczyniły się do ich znalezienia i rozwikłania kryminalnych spraw. Część z tych dokumentów zamieszczam na swojej stronie internetowej. O mojej działalności napisano trzy prace magisterskie, autor jednej z nich pracuje... w komendzie głównej policji w Warszawie."

Czytaj więcej: Dziennik Bałtycki

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

ztlhsxulym
  • ztlhsxulym
  • 20.02.2011 07:20

Y7laMm <a href="http://ytnywayxmyad.com/">ytnywayxmyad</a>, [url=http://caelowucbovx.com/]caelowucbovx[/url], [link=http://fgthfnsbbanq.com/]fgthfnsbbanq[/link], http://kyannjtwoare.com/

Komentarz został ukrytyrozwiń
megi
  • megi
  • 29.11.2010 14:09

pan jackowski to bartdzo dobry jasnowidz slyszalam o panu same pozytywne wiesci .pozdr.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ale Jackowski w poszukiwaniu osób zaginionych naprawdę ma efekty. Szczególnie w poszukiwaniu osób nieżyjących. Dlatego jest to wiadomość optymistyczna (jeżeli tak to można nazwać w tych okolicznościach), że nie ma wizji o Iwonie. Świadczy to moim zdaniem o tym, że Iwona żyje.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Na całym świecie jeszcze nigdzie i nigdy nie udowodniono, żeby jakiekolwiek metody jasnowidzenia, podobnie jak tzw bio-energo-terapii były skuteczne. Natomiast badania naukowe, a więc przy pełnej kontroli warunków eksperymentu, wykazywały jeśli nie oszustwo to naciąganie wyników, które z reguły nie przekraczają rozkładu losowego. Czyli w tej dziedzinie mamy do czynienia z przypadkiem i zgadywaniem. Czasami więc coś się uda, reszta to reklama.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.