Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

9595 miejsce

Zaginiona Iwona Wieczorek. List internautów forum gp24

Działają razem zupełnie bezinteresownie. W porozumieniu z mamą Iwony i Krzysztofem Rutkowskim szukają nowych śladów w sprawie jej zaginięcia. Dziś, postanowili napisać list. Chcą zobligować rząd do zmian procedur policyjnych.

Iwona Wieczorek przed zaginięciem / Fot. Ewa ŻuchowskaList ten tworzyłam wspólnie z nimi, jako jedna z aktywnych forumowiczek portalu gp24. Dzięki ich współpracy, zaangażowaniu i wielu godzinom spędzonym w sieci powstał materiał, którym postanowiliśmy zainteresować media. Jak całkiem niedawno napisała w swoim felietonie nasza forumowiczka Quuenn: "Mówimy o sobie różnie. Użytkownicy forum gp.24.pl, forumowicze, forumki. Wywodzimy się z różnych środowisk, pochodzimy z różnych miejscowości, nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. Jednoczy nas jedno, wrażliwość i brak przyzwolenia na krzywdę. Buntujemy się przeciw bezsilności, bzdurnym przepisom i skostniałym procedurom.". Dlatego dziś, z nadzieją na lepsze jutro, zaprezentujemy Wam efekty naszej wspólnej pracy.

Szanowni Państwo,

Uwadze mediów nie uszła zapewne informacja o poszukiwaniach Iwony Wieczorek, 19-letniej gdańszczanki. W nocy z 16/17 lipca 2010 roku bawiła się w sopockiej dyskotece. Po kłótni ze znajomymi wybrała samotną drogę do domu, czując się pewnie i bezpiecznie pośród przechodzących deptakiem ludzi, jednak nigdy do niego nie dotarła. W październiku miała rozpocząć studia na Akademii Marynarki Wojennej. Jej indeks nadal czeka. Czeka także jej mama, Iwona Kinda – Wieczorek, dla której każdy sygnał o córce to nowa szansa i nadzieja, że wreszcie wróci do domu. Na szczęśliwe zakończenie czekają także Ci, których to tragiczne wydarzenie poruszyło do głębi i zjednoczyło w działaniach.

My, internauci z forum gp24.pl, poświęconego zaginionej Iwonie Wieczorek, pragniemy prosić Was, jako osoby mające duży wpływ na społeczeństwo, a przede wszystkim jako media o pomoc i wsparcie naszych działań. Starania te dotyczyć będą zmian procedur, utrudniających poszukiwania osób zaginionych, pomocy psychologicznej potrzebnej rodzinom, a także związanej z wprowadzeniem w naszym kraju metod, które skutecznie stosowane są w innych państwach. Analizując krok po kroku zniknięcie Iwony przekonaliśmy się, że jej przypadek nie jest odosobniony.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (15):

Sortuj komentarze:

franek
 • franek
 • 17.11.2010 22:29

tyle ludzi ginie i niema takiego rozglosu kazdego jest zal ludzie zastanowcie sie czy ona aby chce aby ja odnalez! to zbyt dlugo trwa

Komentarz został ukrytyrozwiń
Patrycja
 • Patrycja
 • 30.10.2010 12:59

Ważne!! Zoibaczcie sobie filmik z sopotu,zanim przeszła iwona obok dwóch kolesi z dziewczyną to po lewej stronie przez ulice przechodzi dziewczyna też w czymś krótkim bo widać jaśniejsze nogi a na wysokości pupy ma coś ciemnego i nad pupą znowu coś jasnego,widać,że coś tam w ręku niesie,ma płaskie buty bo całą stopą dotyka ziemi,albo trzyma je w rękach jak Iwona. Byłam w sopocie nieraz i bardzo dużo dziewczyn po całonocnej imprezie ściąga buty nawet poto aby dotknąć gołą stopą zimnego chodnika. A ubiór Iwony niebył wyjątkowy bo nie oszukujmy się,że bluzki w marynarskie paski z bufkami na rękawach i spudniczki z podwyższanym stanem były w tym roku modne i bardzo dużo dziewczyn tak chodziło ubranych..

Komentarz został ukrytyrozwiń
Patrycja
 • Patrycja
 • 30.10.2010 12:55

WAŻNE !!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Joanna Butryn
 • Joanna Butryn
 • 29.10.2010 11:53

Mieszkam obecnie w Hiszpanii,choc nie ma dnia,abym nie myslala o Iwonie i o tym co tez moglo ja spotkac lub co moglo sie jej przytrafic.Z calego serca zycze calej rodzinie oraz znajomym,aby wszystko skonczylo sie szczesliwie i aby Iwona wrocila cala i zdrowa-tam gdzie jej miejsce:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Agato zapraszamy na forum GP24
http://forum.gp24.pl/kto-widzial-iwone-wieczorek-t47160/page__st__26540

Komentarz został ukrytyrozwiń
Agata-Kosz
 • Agata-Kosz
 • 25.10.2010 20:28

Piosenka i Wiersz ściska za serce , Rober ale byłam na oficjalnej stronie Iwonki i jakoś nie mogłam znaleźć wiersza .
Popieram i zawsze popierałam takie społeczne działania .
Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń
Rober
 • Rober
 • 25.10.2010 18:29

Jest też piosenka dla Iwony, wokalistki Jedwish z Krakowa na oficjalnej stronie Iwony. Piosenka bardziej wyciska łzy. List jest dobry!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Iwnoa Walicka
 • Iwnoa Walicka
 • 25.10.2010 15:38

Wiersz piękny a zarazem taki smutny.Jestem bardzo poruszona historią zaginionej Iwony.Bardzo współczuje najbliższym.Zastanawiam się -czy Iwona nadal żyje...Już minelo tyle czasu a dalej nic niewiadomo.Co za czasy.Czlowiek wychodzi z domu i znika...

Komentarz został ukrytyrozwiń
pasterka
 • pasterka
 • 25.10.2010 13:30

Od samego początku interesuje mnie sprawa Iwony jeszcze zanim została aż tak rozdmuchana przez media. Proszę niech mnie ktoś posłucha... Nagranie z Sopotu. Iwona idzie obok prosto przed siebie, zmiana kamery, dalej idzie, następnie przechodzi przez pasy. Z powrotem pokazana jest kamera która zarejestrowała ją jako pierwsza. I w minucie od1:45 do 2:08 PATRZCIE UWAŻNIE na lewy górny róg. Dwóch mężczyzn obok postoju taksówek PROWADZI Iwone!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dokładnie taki był cel tego listu. Proszę przekazać Pani Małgorzacie, że niebawem będzie zorganizowany marsz w Warszawie. Informacje o nim są na stronie gdziejestiwona.pl.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.