Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

28824 miejsce

Zaginiona Iwona Wieczorek. Milion złotych za informacje o Iwonie

  • Źródło: Dziennik Bałtycki
  • Data dodania: 2010-08-09 19:38

- Grupa trójmiejskich biznesmenów oferuje gigantyczną nagrodę w wysokości miliona złotych za informację o miejscu ukrycia żywej lub martwej Iwony Wieczorek - mówi detektyw Krzysztof Rutkowski. Detektyw zaznacza, że informatorowi zostanie zapewniona anonimowość.

 / Fot. http://www.gp24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100802/POMORZE/774683040Przedsiębiorcy, którym zależy na losie Iwony, zaoferowali również pokrycie kosztów wydrukowania 100 tys. ulotek z informacjami o zaginionej. - Od czwartku broszury będą rozdawane w całym Trójmieście, między innymi przy pomocy gazeciarzy i ulotkarzy - mówi Rutkowski.

W piątek rozpocznie się także wielka akcja poszukiwawcza z udziałem wszystkich tych, którzy chcą pomóc odnaleźć Iwonę. Zbiórka ochotników odbędzie się pod Halą Olivią. - Zapewniamy bezpłatny transport. Będziemy sprawdzać trzy różne miejsca. Nie mogę oczywiście zdradzić, gdzie będziemy szukać dziewczyny. Gdybym to ujawnił, w piątek już dawno nie byłoby tam żadnych śladów - mówi detektyw.

ZOBACZ TAKŻE: Zaginięcie Iwony Wieczorek. Mężczyzna, który szedł za Iwoną to Jan J. ze Słupska?

By zachęcić jak najwięcej osób do udziału w poszukiwaniach, przygotowano 1 tys zł nagrody. Zostanie ona rozlosowana wśród ochotników. - Im więcej ludzi będzie w piątek szukać Iwony, tym większe są szanse, że niczego nie przegapimy - wyjaśnia motyw wyznaczenia nagrody Rutkowski.

Biuro detektywa wciąż szuka "mężczyzny z ręcznikiem", ale zależy im również na odnalezieniu pozostałych osób z nagrania monitoringu przy "Bacówce". Agenci koncentrują się na dotarciu do złomiarza, którego określają "Edi". Kamery zarejestrowały go, gdy z wózkiem do zbierania złomu mija Iwonę. - Wszystkich, którzy mogą nam wskazać, gdzie znajduje się "Edi", prosimy o kontakt. Chcemy z nim tylko porozmawiać - apeluje Rutkowski - Zapewniam, że taka informacja zostanie doceniona. Również finansowo.

Czytaj więcej: Dziennik Bałtycki

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

niesamowite....
mieszkam w Sopocie, więc chyba postaram się mieć oczy szeroko otwarte,
jeszcze bardziej niż zwykle....

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gdyby tak tylko biznesmenom zależało na każdym obywatelu...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.