Facebook Google+ Twitter

Zaginiona Iwona Wieczorek. Milion złotych za informacje o Iwonie

  • Źródło: Dziennik Bałtycki
  • Data dodania: 2010-08-09 19:38

- Grupa trójmiejskich biznesmenów oferuje gigantyczną nagrodę w wysokości miliona złotych za informację o miejscu ukrycia żywej lub martwej Iwony Wieczorek - mówi detektyw Krzysztof Rutkowski. Detektyw zaznacza, że informatorowi zostanie zapewniona anonimowość.

 / Fot. http://www.gp24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100802/POMORZE/774683040Przedsiębiorcy, którym zależy na losie Iwony, zaoferowali również pokrycie kosztów wydrukowania 100 tys. ulotek z informacjami o zaginionej. - Od czwartku broszury będą rozdawane w całym Trójmieście, między innymi przy pomocy gazeciarzy i ulotkarzy - mówi Rutkowski.

W piątek rozpocznie się także wielka akcja poszukiwawcza z udziałem wszystkich tych, którzy chcą pomóc odnaleźć Iwonę. Zbiórka ochotników odbędzie się pod Halą Olivią. - Zapewniamy bezpłatny transport. Będziemy sprawdzać trzy różne miejsca. Nie mogę oczywiście zdradzić, gdzie będziemy szukać dziewczyny. Gdybym to ujawnił, w piątek już dawno nie byłoby tam żadnych śladów - mówi detektyw.

ZOBACZ TAKŻE: Zaginięcie Iwony Wieczorek. Mężczyzna, który szedł za Iwoną to Jan J. ze Słupska?

By zachęcić jak najwięcej osób do udziału w poszukiwaniach, przygotowano 1 tys zł nagrody. Zostanie ona rozlosowana wśród ochotników. - Im więcej ludzi będzie w piątek szukać Iwony, tym większe są szanse, że niczego nie przegapimy - wyjaśnia motyw wyznaczenia nagrody Rutkowski.

Biuro detektywa wciąż szuka "mężczyzny z ręcznikiem", ale zależy im również na odnalezieniu pozostałych osób z nagrania monitoringu przy "Bacówce". Agenci koncentrują się na dotarciu do złomiarza, którego określają "Edi". Kamery zarejestrowały go, gdy z wózkiem do zbierania złomu mija Iwonę. - Wszystkich, którzy mogą nam wskazać, gdzie znajduje się "Edi", prosimy o kontakt. Chcemy z nim tylko porozmawiać - apeluje Rutkowski - Zapewniam, że taka informacja zostanie doceniona. Również finansowo.

Czytaj więcej: Dziennik Bałtycki

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

niesamowite....
mieszkam w Sopocie, więc chyba postaram się mieć oczy szeroko otwarte,
jeszcze bardziej niż zwykle....

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gdyby tak tylko biznesmenom zależało na każdym obywatelu...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.