Facebook Google+ Twitter

Zaginiona Iwona Wieczorek nie żyje - twierdzi detektyw Rutkowski

  • Źródło: Dziennik Bałtycki
  • Data dodania: 2011-01-30 19:48

Detektyw Krzysztof Rutkowski twierdzi, że zaginiona w lipcu ub. roku Iwona Wieczorek nie żyje. - Nie chciałbym sprawiać nieprzyjemności jej matce, ale według mnie hipoteza o uprowadzeniu Iwony jest nie do przyjęcia. Była to dziewczyna w miarę ułożona, która lubiła stabilizację życiową. Bardzo kochała swoją matkę, potrzebowała jej, tak samo jak reszty osób bliskich - mówi Rutkowski.

Zdaniem detektywa niemożliwe jest, żeby została porwana do domu publicznego i przetrzymywana w tajemnicy, bez jej zgody. - Mieszkamy w zjednoczonej Europie, nie zaś w afrykańskim buszu. Sprawcy przez tak długi czas nie zdołaliby jej ukrywać, tym bardziej że jest obecnie osobą rozpoznawalną.

Z tych przesłanek ma wynikać twierdzenie Rutkowskiego, że najbardziej prawdopodobną jest hipoteza, że Iwona Wieczorek nie żyje.

W zeszłym tygodniu detektyw ujawnił nowy ślad - twierdził, że w porwaniu Iwony uczestniczył Maciej Sz., nieżyjący już student Uniwersytetu Gdańskiego. Matka chłopaka złożyła doniesienie do prokuratury na Rutkowskiego twierdząc, że ten bezpodstawnie oskarża jej syna. Według niej w momencie porwania Iwony, Maciej Sz. był na wakacjach z dala od Trójmiasta.

- Dziś przyjmujemy wersję, że mógł być świadkiem uprowadzenia, nie mówimy, że był - powiedział w niedzielę detektyw Rutkowski, który "ostatnio rozmawiał z wieloma osobami znającymi Macieja Sz."

Tomasz Słomczyński, Dziennik Bałtycki

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Usa
  • Usa
  • 15.05.2012 17:13

To jest właśnie najwygodniejsza metodyka pracy detektywa. Oskarżyć kogoś, kto już nie żyje, zrobić zamieszanie, choć na chwilę, żeby wszyscy mieli wrażenie, że coś się dzieje i sprawa rusza do przodu. Całkiem cwane.

Komentarz został ukrytyrozwiń
gość
  • gość
  • 05.07.2011 11:27

ZGADZAM SIĘ W 1000000000000% !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Gerard Stenc
  • Gerard Stenc
  • 30.01.2011 22:47

Obawiam się ,że pan Rutkowski dobrze czyta-dedukuje.Przecież Niemcy to przodujący kraj w przestrzeganiu praw obywatelskich.Tak do tej pory propaganda utwiedza w przekonaniu naiwnych Polaków.Swoją drogą wystarczy puścić w RtL FOTKĘ .tam obywatele kochają donosy>

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pan Rutkowski spadł z Księżyca?! Niech jedzie do Niemiec i dobrze powęszy! Ile dziewczyn jest w takich lokalach, nie mieści się w głowie! dziewczyna dostaje regularnie narkotyki i będzie zapewne eksploatowana do granic możliwości. Czy kiedykolwiek poczuje wolność? Obawiam się że nie! W układach mafijnych nie ma powrotów.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.