Facebook Google+ Twitter

Zaginiona Iwona Wieczorek. Oto portet mężczyzny z ręcznikiem

  • Źródło: Nasze Miasto
  • Data dodania: 2010-08-06 14:47

Krzysztof Rutkowski zlecił przygotowanie portretu i sylwetki mężczyzny, który może być kluczowym świadkiem w sprawie zniknięcia Iwony Wieczorek. Kamera monitoringu nagrała go o godzinie 4:12 w nocy 17 lipca w okolicy wejścia na plażę nr 63 w Gdańsku Jelitkowie. Szedł za Iwoną Wieczorek.

Portret pamięciowy przygotowało Biuro Rutkowski. Biuro Rutkowski poszukuje tego mężczyzny w charakterze świadka. / Fot. Biuro RutkowskiMężczyzna lat około 35
Wzrost ok. 190 cm

 / Fot. monitoringSylwetka wysportowana, o dobrze zarysowanej klatce piersiowej, prawdopodobnie owłosionej, silnie opalony. Ubrany w kurtkę w kolorze białym (tkanina flanela lub cienki polar) w dużą ciemno niebieską kratę oraz z pasami tworzącymi drugą kratę w odcieniu jaśniejszym. Miał podwinięte rękawy. Na sobie miał spodnie w kolorze ciemnoniebieskim podobne do dżinsów. Na nogach buty typu adidas w kolorze jasny i ciemny brąz. Przez ramiona przerzucony ręcznik kąpielowy w kolorze jasnym, prawdopodobnie białym.

Twarz romboidalna, silnie zarysowana, o wyraźnych kościach policzkowych i mocno zarysowanej brodzie. Włosy rzadkie, średniej długości c. blond- wyraźne ubytki w owłosieniu. Nos gruby - prawdopodobnie nieznacznie zdeformowany przez uderzenie. Usta średniej wielkości lekko opadające. Uszy średnie - przylegające. Oczy prawdopodobnie koloru piwnego

 / Fot. monitoringPortret pamięciowy przygotowało Biuro Rutkowski. Biuro Rutkowski poszukuje tego mężczyzny w charakterze świadka. Zarejestrował go monitoring o godz. 4.17 przy wejściu nr 63 na plażę w Gdańsku - Jelitkowie. Ktokolwiek rozpoznaje tą osobę, proszony jest o kontakt z Biurem pod nr 600 007 007

NaszeMiasto.plCzytaj także:

Zaginęła 19-letnia Iwona Wieczorek
Zaginionej Iwony Wieczorek będzie szukał jasnowidz
Nowe dowody w sprawie zaginięcia Iwony Wieczorek
Zaginiona Iwona Wieczorek - film z monitoringu
Trwają poszukiwania zaginionej 19-latki
Poszukiwania Iwony Wieczorek trwają. Pomaga Jasnowidz z Człuchowa

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Pani Jurku, jak go zwał tak go zwał ale dobrze że wiemy o co chodzi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Mirku z całym szacunkiem ale chyba się Panu pomylił GPS z BTS

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jest jeszcze nadzieja w sieci komórkowej, jeżeli abonent nie zablokuje wyszukiwania GPS to można jego namierzyć. Telefon na kartę to też abonent, ale o takiej sprawie wie każda jednostka poszukująca ja tylko mogę podpowiedzieć żeby NIGDY nie blokować możliwości dostępu GPS, dotyczy to ludzi chorych, dzieci i każdego normalnego śmiertelnika.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Obawiam się,że mogło być inaczej. Ona się nie odzywa. Ten mężczyzna również nie daje znaku życia. To ich łączy. Jednak liczę na to, że Iwona żyje.. Może ją uprowadził i zamknął gdzieś, w jakiejś szopie. Modlę się za nią. Serdecznie współczuję rodzinie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Może było całkiem inaczej? Facet szedł jak każdy inny na tym deptaku, na filmie widać kilka osób. Myślę tak - Iwona kuci się ze znajomymi na imprezie, wychodzi z lokalu i idzie do domu dość szybkim krokiem, facet się za nią ogląda bo to normalna reakcja. Ktoś z plaży krzyknął - Iwona co Ty wyprawiasz? To mógł być znajomy głos, dlatego Iwona nagle skręciła w wejście 63. Co było dalej tego na razie nie wiadomo, ale szukać po omacku? Może zmienić tok sprawy. Iwona może czuje się świetnie i nic tragicznego się nie stało. Do sprawy zatrudniony jest Rutkowski, Jackowski i inni, też dołączam swoje 3 grosze i to całkiem za darmo.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.