Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

9491 miejsce

Zaginiona Iwona Wieczorek. Pojawiły się nowe dowody w sprawie

Znaleziono biały ręcznik, który jak wynika ze zdjęć monitoringu, miał na sobie mężczyzna, podążający za Iwoną. Niewykluczone, że dziewczyna została zgwałcona.

 / Fot. http://www.gp24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100802/POMORZE/774683040 Ręcznik został znaleziony w rowie przez wolontariuszy z Grupy Ratownictwa Specjalnego PCK Trójmiasto. Iwona musiała wracać tędy do domu. Nie wiadomo ile czasu tam leżał. Znajdują się na nim ślady spermy.

Jak wynika z filmu zaprezentowanego przez Komendę Miejską Policji w Sopocie, za Iwoną szedł pijany mężczyzna z białym ręcznikiem na ramieniu. Najprawdopodobniej to właśnie ten ręcznik znaleźli wolontariusze.

Serwis Wykop.pl podaje, że istnieją nieoficjalne relacje świadków opisujące, jak dziewczyna uciekała przez plażę przed obcym mężczyzną.

Głos Pomorza informuje, że nadal trwają poszukiwania mężczyzny. Okazuje się, że może być podejrzanym w tej sprawie. Policja twierdzi, że istnieje prawdopodobieństwo, że oprawcy będą chcieli wywieść dziewczynę za granicę wykorzystując ją do prostytucji.

Osoby, które mają informację na temat Iwony Wieczorek mogą dzwonić pod numery telefonów: 997, 692569160 (mama Iwony), 585216222 (Komisariat w Sopocie).

Czytaj także:

Zaginęła 19-letnia Iwona Wieczorek
Zaginionej Iwony Wieczorek będzie szukał jasnowidz
Nowe dowody w sprawie zaginięcia Iwony Wieczorek
Zaginiona Iwona Wieczorek - film z monitoringu
Trwają poszukiwania zaginionej 19-latki
Poszukiwania Iwony Wieczorek trwają. Pomaga Jasnowidz z Człuchowa

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Znaleziony ręcznik okazał się stary i nie mógł należeć do faceta idącym za Iwoną, a skoro sprawa stała się skali światowej to czy problemem jest poprosić NASA, Google Earh i innych którzy z satelity robią zdjęcia, żeby przy okazji rzucili okiem może mają jakieś zdjęcie z tego rejonu i godziny? Na pewno zdjęcia nie będą bardzo wyraźne, ale mogą okazać się pomocne. Fantazjuję? Może i tak, ale robię to za darmo i biorę pod uwagę każdą opcje. PS. Przy okazji poszukiwania Iwony znajdzie się kilka zaginionych osób.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.