Facebook Google+ Twitter

Zaginiona Iwona Wieczorek. Poszukiwania wciąż trwają, matka nie traci nadziei

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-07-09 18:02

Iwona Wieczorek, zaginiona rok temu w Sopocie, wciąż jest intensywnie poszukiwana przez policję. W akcji, za pośrednictwem blogów i portalu społecznościowego Facebook, pomaga wielu internautów.

Zaginiona Iwona Wieczorek / Fot. Mat. policjiIwona Wieczorek zaginęła rok temu w Sopocie. Zniknęła po wyjściu z dyskoteki. Dziewczyna wciąż jest poszukiwana przez policję. W akcji pomagają także internauci, którzy za pośrednictwem blogów i portalu społecznościowego Facebook starają się zbierać i przekazywać informacje.

Zobacz portret pamięciowy potencjalnego porywacza

Zaginiona Iwona Wieczorek / Fot. PlakatRodzina Iwony Wieczorek na Facebooku założyła specjalną stronę, na której można znaleźć linki do zdjęć zaginionej oraz plakatów informacyjnych. Organizatorzy liczą, że w "akcji plakatowania" udział wezmą także internauci spoza Polski.

ZOBACZ TAKŻE:

Milion złotych za informacje o Iwonie Wieczorek
Sopot. Zaginęła 19-letnia Iwona Wieczorek
Poszukiwania Iwony Wieczorek trwają. Pomaga jasnowidz z Człuchowa
Iwona Wieczorek potrącona przez samochód? Prokuratura milczy

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (17):

Sortuj komentarze:

iga
  • iga
  • 08.01.2012 09:29

Witam wszystkich
Wydaje mi się że to znikniecie było zaplanowane od dawna krok po kroku, dokładnie przemyślane aby nie było żadnych śladów, Iwona była dobrze znana sprawcy i napewno był ktoś kogo znała, bo ta kłutnia była zaplanowana i ktoś wiedział że wyjdzie sama z dyskoteki.. napewno ktoś ja obserwował od dawna, od kilku godzin i dziwnym trafem akurat tej nieszczęsnej nocy zaginęła i nie ma żadnego śladu, ze świadków nic nie wie jakby się rozpłynęła, wydaje mi się że na Iwonę ktoś czekał bo wiedział któredy będzie szła i wsiadła bez problemu do samochodu i prawdopodobnie mogło być to porwanie.. a może bral udzial policjant z którym się spotykała Iwona widzieli sie tydzień przed porwaniem.. lub jakiś znajomy który pomyślał o wszystkim. Mam nadzieje że Iwona żyje i się odnajdzie.. Trzymam kciuki

Komentarz został ukrytyrozwiń
###
  • ###
  • 04.10.2011 08:35

prawniczka 14.07.2011 15:45

"to przestroga dla wszystkich głupich dziewczyn.Nigdy,przenigdy same!"

Wszędzie i zawsze w zbrojnej eskorcie!!!!!! A jak kogoś nie stac na wynajęcie ochrony to co? ma siedzieć w zamknięciu i nosa nie wysuwać na świat? Puknij się kobiecino w głowę i to mocno! ty i wszyscy tobie podobni.

Komentarz został ukrytyrozwiń
nie znajoma
  • nie znajoma
  • 18.07.2011 23:32

Staram się zrozumieć Iwonę wracała sama nocą , była ładną dziewczyna i napewno dużo mężczyzn się za nią oglądało i ktoś ją wywiózł za granicę do pracy jako prostytutkę . przykro ale mało Iwona pomyślała wracając sama taki kawał przy takim zagrożeniu . ALE TU JEST OSTRZEŻENIE DO INNYCH MŁODYCH DZIEWCZYN ŻEBY nie wracały same z imprez nocami , BO TO SAMO MOŻE SIĘ WAM STAĆ ..KAŻDA MACHNIE RĘKA a tyle wazy wracałam sama nic mi się nie stanie , to teraz widać jakie zagrożenie jest ... Może trzeba więcej KAMER , patroli policyjnych i będzie trochę bezpieczniej !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Veronica.V
  • Veronica.V
  • 17.07.2011 12:57

' Mi się wydaje iż Iwona jest za granicą (wywieziona bądz sama zdecydowała o tym) . Sprawa jest do wyjaśnienia :...

Komentarz został ukrytyrozwiń
anonimowy
  • anonimowy
  • 17.07.2011 08:04

może skoro ona poszła na plaże to mogła się utopic niech nurkowie szukają w wodzie

Komentarz został ukrytyrozwiń
ala
  • ala
  • 14.07.2011 16:10

sen o zmarłej Iwonie Wieczorek znalazłam na blogu
http://dormire-moje-sny.blogspot.com/

proszę sprawdzić. prowadząca bloga dziewczyna, która ma kontakt ze zmarłymi nie od dziś we śnie usłyszała od ś.p. Iwony prawdę o jej zaginięciu i śmierci...
nic Państwo nie tracą, czytając ten wpis, ale może uda się w końcu ująć sprawcę. w tym śnie Iwona wskazała konkretną osobę. może tak, czy siak warto to sprawdzić?

Komentarz został ukrytyrozwiń
prawniczka
  • prawniczka
  • 14.07.2011 15:45

to przestroga dla wszystkich głupich dziewczyn.Nigdy,przenigdy same! To najgłupsza rzecz jaką może zrobic dziewczyna.Aż się prosiła-masakra.Jestem pewna ,że sprawa się wyjaśni ale coś czuję,że jest beznadziejnie.Zastanawia mnie tylko co zrobiono z ciałem,mężczyzna nie mógł byc sam.Ktoś by coś zauważył.Przecież skoro nie odnaleziono ciała to jak sam mężczyzna bez żadnych świadków mógł tą dziewczynę gdzieś zaciągnąc.Dziwne...

Komentarz został ukrytyrozwiń
Monia
  • Monia
  • 11.07.2011 10:00

Co do komantarzy które kopiuje i wkleja Iwka - ludzie ktos sobie coś napisał a wy to dajej wklejacie na kazde fora dlaczego? znaliście faktycznie tą dziewczynę czy jej rodzinę? Kto to napisał? jakiś ktoś któremy zależy na tym aby dalej pisano o zaginionej źle. Dlaczego w Was tyle jest zła? Przecież zaginęła młoda dziewczyna nie rozumiecie tego? ginie pełno niewinnych ludzi a wy to usprawiedliwiacie pisząc takie głupoty czy co? spójżcie na siebie a wtedy oceniejcie innych.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ola
  • Ola
  • 10.07.2011 14:05

od prawie początku śledzę te zaginiecie i moje zdanie na temat tego zaginięcia jest takie ,Iwona młoda dzieczna nie zdawła sobie sprawy z niebezpieczenstwa,a jesli się zorientowała mogło byc już za póżno ten mężczyzna co szedł za nią mógł byc przypadkowy (............) i dlatego tak trudno go znależc.Jestem takiej myśli że ta sprawa wyjaśni się.