Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

32444 miejsce

Zaginiona Iwona Wieczorek. Program "Celownik" w TVP

W programie "Celownik" w TVP1 poruszono sprawę zaginionej Iwony Wieczorek. Znajdziemy w nim wypowiedzi matki zaginionej oraz jej znajomych. To kolejny program telewizyjny o dziewczynie. Jej bliscy nie tracą wiary w jej odnalezienie.

Iwona Wieczorek / Fot. DB- Iwona znalazła się w złym miejscu i w nieodpowiednim czasie. (...) Wiele osób przekonuje mnie, że ona została zamordowana (...) ja w to nie wierzę mówi matka Iwony Wieczorek.

Matka Iwony opowiada o dniu, w którym zaginęła dziewczyna. Wspomina, że chciała dać jej reprymendę za to, że pożyczyła bez pytania jej buty.


http://www.wiadomosci24.pl/artykul/zaginiona_iwona_wieczorek_ktokolwiek_widzial_ktokolwiek_wie_159278.html

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (23):

Sortuj komentarze:

Idżka
  • Idżka
  • 19.11.2010 18:16

Co się w tym naszym kraju dzieje żeby ludzie nie byli bezpieczni.Przecież człowiek to nie jest iła żeby nie można go było znależć.

Komentarz został ukrytyrozwiń
x
  • x
  • 20.10.2010 14:32

http://www.to.com.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20101019/KRAJ_SWIAT/77119090

Komentarz został ukrytyrozwiń
harypoter
  • harypoter
  • 18.10.2010 20:42

Moim zdaniem porwali ją i wywieźli do burdelu gdzieś za granicę , ile juz takich przypadkow było ze wywozili młode dziewczyny ....

Komentarz został ukrytyrozwiń
Izabella
  • Izabella
  • 09.10.2010 12:58

dzisiaj mi się sniło , że się odnalazła cała i zdrowa ....

Komentarz został ukrytyrozwiń
Mekintosz
  • Mekintosz
  • 08.10.2010 07:23

a co pan panie Lukaszu Musial o tym wie,ze usuwasz wszelkie posty,ktore nie uzalaja sie nad Iwonka ? Cenzura ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Agnieszka
  • Agnieszka
  • 07.10.2010 22:37

Ja wierze że Iwonka się znajdzie i to prawda głęboka wiara czyni cuda nie można się poddawać . Śliczna dziewczyna z Iwonki ..... Dlaczego ten świat jest tak okrutny szkoda słów ja też mam córke i boje się o nią Jestem sercem i myślami z mamą Iwinki i musi się odnaleść całe życie przed nią .

Komentarz został ukrytyrozwiń
emi
  • emi
  • 05.10.2010 15:55

Najgorsze jest to ze nikt nie pomyslal nawet o tym ze mogl ktos ja wrzucic do morza :/ utopic, przywiazac cos ciezkiego do niej i poszla na dno.... wiadomo ze morza sie nie przeszuka jedynie kiedys gdzies wyplynie..:( Obym sie mylila. Ale za dlugo to wszystko juz trwa to jest naprawde straszne. :/

Komentarz został ukrytyrozwiń
xcf fg
  • xcf fg
  • 02.10.2010 22:40

a ktoś przejżał te kamery po tym jak ona już tamtędy przeszła? może zobaczyli by wtedy kogoś nowego. albo samochód znajomego? albo jaki kolwiek powinni to sprawdźć

Komentarz został ukrytyrozwiń
Piotr Wagner
  • Piotr Wagner
  • 30.09.2010 04:03

Państwo powinno zaangażować nawet służby specjalne aby Iwona W. się odnalazła.

Komentarz został ukrytyrozwiń
A moze porwana do sekty
  • A moze porwana do sekty
  • 29.09.2010 15:12

a moze jest w jakiejs sekcie,z całego serca wierzę, że Iwonka się odnajdzie.