Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

11595 miejsce

Zaginiona Iwona Wieczorek przebywa za granicą?

Na stronie www.gdziejestiwona.pl, pojawiły się dwa nowe wpisy. Anonimowa internautka twierdzi, że Iwona została wywieziona do domu publicznego w Hamburgu.

Na stronie www.gdziejestiwona.pl, pojawiły się dwa nowe wpisy. Anonimowa internautka twierdzi, że Iwona została wywieziona do domu publicznego w Hamburgu.

"ona jest w hamburgu , w burdelu, prosze szukajcie jej tam. ona jest w hamburgu w domu publicznym ! to nie prowokacja. to byla podslyszana rozmowa, ona jest w hamburgu, jezeli matce zalezy tto zrobi wszystko zeby przeszukac kazdy dom publiczny w tym miescie i wsadzicdo pudla odpowiedzialnych za to ..ona moze byc juz w innym miescie ale pojechala do hamburga do burdelu, w 3 miescie dziala grupa ktora wywyzoi dziewczyny".

Czytaj także:
Zaginiona Iwona Wieczorek. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
Policja: zapisy z monitoringu nie zostały utracone!
Ile warte są wizje jasnowidzów?
Oszust próbował wyłudzić pieniądze od rodziny
Internauci napiszą petycję do Ministra Sprawiedliwości
Szukali Iwony znaleźli ciało innego zaginionego


prosze nie zbagatelizujcie tego , to nie jest zadna prowokacja . to jest autentyczna rozmowa podsluchana, to sa bardzo zli ludzie bez skrupulow.szukajcie jej w niemczech!! zadna dziewczyna na to nie zasluguje cokolwiek te h**** o niej myslaly .szukajcie jej tam" (zachowaliśmy oryginalną pisownię).

Iwona Wieczorek zaginęła w nocy z 16 na 17 lipca 2010 roku gdy wracała z dyskoteki Dream Club w Sopocie. Odłączyła się od swoich znajomych i sama wracała do domu. O godzinie 3.30 po raz ostatni rozmawiała przez telefon. Zarejestrowały ją kamery monitoringu. Do tej pory nie została odnaleziona

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (25):

Sortuj komentarze:

rico
  • rico
  • 17.04.2012 12:15

Ja uwążam że to co napisała anonimowa internautka to moze byc prawda że jest w Hamburgu ja nadal wierze że ona żyje i że jest tam

Komentarz został ukrytyrozwiń
dk
  • dk
  • 04.02.2011 10:39

A pomyślał kto o handlu organami?

Komentarz został ukrytyrozwiń
alicja/będzin
  • alicja/będzin
  • 28.01.2011 12:55

wiecie , moim zdaniem nie została nigdzie wywieziona. ani tez sama sie nie zgłaszała do zadnego burdelu . bo podzielam zdanie tutaj osób które piszą ze jest wiele innych dziewczyn które same się zgłaszają wiec ta cala banda nie narazala by sie na więzienie za porwanie. i nie mam tez zadnych teori co sie z nią moze dziac. ale napewno nie hula sobie po swiecie , bo po 1 wiele osob zna tą sprawe wiec gdyby ją zauważono to zgłoszono by to na policje . a po 2 to z tego co czytam , nigdy nie uciekala z domu , nie byla bita ani nic takiego, jej matka ją szuka ile tylko może więc nie miała by serca gdzieś się ukrywać . na innej stronie pisalam tez komentarz o wróżce . naprawde to by się przydało .

Komentarz został ukrytyrozwiń
xxxx
  • xxxx
  • 18.01.2011 22:14

a moze to wina jakiejs sekty? duzo rzeczy sie teraz dzieje na swiecie. Tylko bardzo zastanawia mmie to ze tylu ludzi ginie bez zadnego sladu ,okropne :[

Komentarz został ukrytyrozwiń
anita
  • anita
  • 14.01.2011 17:22

mam nadzieje ze zagadka znajdzie swoj final,zycze duzo sily dla mamy iwonki.to koszmar

Komentarz został ukrytyrozwiń
aga2@
  • aga2@
  • 11.01.2011 12:33

CZEKAM NA ROZWIKLANIE TEJ SPRAWY NAPEWNO BYL JAKIS SWIADEK KTORY POWINIEN POWIEDZIEC PRAWDE

Komentarz został ukrytyrozwiń
graszka
  • graszka
  • 09.01.2011 10:58

Juz dluzszy czas ktos proboje nam wmawiac porwanie,to bzdury teraz panienki same sie zglaszaja do burdeli,wiec to nieprawda .

Komentarz został ukrytyrozwiń
kk
  • kk
  • 02.12.2010 08:13

ciekawe jak Ty wyglądasz wracając z imprezy!!! Przesadzacie i to grubo.

Komentarz został ukrytyrozwiń
saba
  • saba
  • 30.11.2010 21:25

tez mi sie tak wydaje ze jest w burdelu ,a widac po jej ubarniach i zachowaniu ze za taka ja wzieli ,i na cos sie przyda

Komentarz został ukrytyrozwiń
kki
  • kki
  • 26.11.2010 03:16

... spróbuję dodać po swojemu.
Gdyby zginęła, ktoś w Polsce musiałby bardzo dobrze ukryć ciało. Odpada.

19letnia młoda kobieta, dziewczyna. To jest towar. Ale tylko do wywiezienia za granicę. Tam jest niczym innym oprócz towaru o określonej wartości. W domysłach możemy wymyślać gdzie jest. Służby powinny nad tym popracować[ sugestia].