Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

20425 miejsce

Zaginiona Iwona Wieczorek. Rodzice wyłowionego Łukasza apelują do rodziny dziewczyny

Rodzice Łukasza, którego zwłoki niedawno wyłowili policjanci szukający Iwony Wieczorek, apelują do bliskich dziewczyny, aby się nie poddawali i pomimo uczucia bezsilności nadal poszukiwali zaginionej dziewczyny. Tymczasem prokuratura nie posiada żadnych nowych informacji w jej sprawie.

Iwona Wieczorek. / Fot. NMPaństwo Łyskowie, rodzice Łukasza, apelują do najbliższych 19-latki. - Poruszcie niebo i ziemię, żeby odnaleźć córkę. Rozumiemy bezsilność i tragedię, ale nie możecie się poddawać, dopóki nie odnajdziecie córki. Będziemy się modlić, żeby Iwona odnalazła się cała i zdrowa - mówią dla "SE.pl".

Łukasz zaginął cztery lata temu. Wyszedł z domu, wsiadł w samochód i odjechał. Od tamtej pory nikt go nie widział. Rodzina zaginionego wykorzystała wszelkie możliwości, aby go odnaleźć. Chłopaka szukała policja, przyjaciele i rodzina. Jednak wszystkie działania okazały się bezowocne.

Dopiero w trakcie poszukiwań zaginionej Iwony Wieczorek, policjanci dysponujący sonarem, postanowili sprawdzić też dno Wisły, gdzie mogły znajdować się zwłoki Łukasza. Z rzeki wyłowiono wrak samochodów, z ciałem chłopaka na tylnym siedzeniu.

Na dzień dzisiejszy, prokuratura nie posiada żadnych nowych informacji w sprawie Iwony Wieczorek. Śledztwo trwa.


ZOBACZ TAKŻE:

Zaginiona Iwona Wieczorek. Płetwonurkowie przeszukają stawy
zaginiona Iwona Wieczorek potrącona przez samochód?
Zaginiona Iwona Wieczorek. Gdzie są zapisy z kamer?
Iwony Wieczorek szuka cała Polska i świat
Zdjęcia z poszukiwań Iwony
Policja szuka kolejnych świadków
Czy w sprawę zamieszany jest policjant?

Milion złotych za informacje o Iwonie Wieczorek
Mężczyzna, który szedł za Iwoną Wieczorek to Jan J. ze Słupska?
Poszukiwania Iwony Wieczorek. W sobotę marsz i akcja poszukiwawcza
Zaginięcie Iwony Wieczorek. Znamy rysopis mężczyzny z nagrania
Sopot. Zaginęła 19-letnia Iwona Wieczorek

Poszukiwania Iwony Wieczorek trwają. Pomaga jasnowidz z Człuchowa
Gdzie jest zaginiona Iwona Wieczorek? Rutkowski się pomylił
Zaginiona Iwona Wieczorek. Czy w sprawę zamieszany jest policjant?
Zaginiona Iwona Wieczorek. Policja szuka kolejnych świadków
Szedł za Iwoną Wieczorek. Oto portret tego mężczyzny

Zaginiona Iwona Wieczorek. W sobotę akcja poszukiwawcza
Zaginiona Iwona Wieczorek. Będzie msza w intencji jej odnalezienia?
Zaginiona Iwona Wieczorek. Ochotnicy szukali w lesie przy Spacerowej
Iwona Wieczorek. Jedni jej szukają, inni maszerują
Sopot. Zaginęła 19-letnia Iwona. Film z monitoringu

Zaginiona Iwona Wieczorek. W sobotę marsz i akcja poszukiwawcza
Trwają poszukiwania zaginionej Iwony Wieczorek
Pojawiły się nowe dowody w sprawie zaginięcia Iwony
Zaginięcie Iwony Wieczorek. Znamy rysopis mężczyzny
Poszukiwania Iwony Wieczorek. Jasnowidz chce pozwać policję[/b]

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (19):

Sortuj komentarze:

Patatka
  • Patatka
  • 15.09.2010 20:54

Zgadzam się z Robertem.Trafne spostrzeżenia. Jak sie odnajdzie to niepotrzebne chyba będą jej wytłumaczenia. Ważne by się odnalazła żywa!

Komentarz został ukrytyrozwiń
kinia
  • kinia
  • 11.09.2010 20:15

do robert31 - juz pisano sporo o tym gosciu ktory za nia szedl boso, dawno go odnalezli, sprawdzili, to bezdomny, ktory niby nic nie ma wspolnego ze sprawa

Komentarz został ukrytyrozwiń
robert31
  • robert31
  • 08.09.2010 22:52

spójrzcie na film przy zejsciu na plaze... iwona nie idzie spokojnym krokiem i facet za nia tez nie idzie spacerowo mimo ze kamera spowalnia obraz to mnie sie wydaje ze iwona idzie szybszym krokiem jakby nerwowym... pozatym gosc pewnie jest mieszkancem miasta badz okolic gdyz w miescie wczasowym rzedko spotyka sie samotnego widac wiedzacego gdzie idzie w rozpiętej koszuli z ręcznikiem na ramieniu. gdyby szedl w towarzystwie tobym sie nie zdziwil ale idzie sam. w dodatku gdy iwona mija zejscie na plazy widac ze zerka w te uliczke a tak nie zachowuje sie ktos kto jest spokojny i pewny poprostu robi to tak jakby dmuchala na zimne czyli mozliwe ze juz ja wczesniej cos denerwowalo byc moze ten czlowiek za nia. Jeszcze jedno iwona idzie dosc szybko a gosc mimo ze kamera pokazuje ich od pewnego momentu to on utrzymuje ten sam dystans za nia... dlaczego nie idzie wolniej? dlaczego sie rozglada? ciekawi mnie tylko jeszcze od jakiego momentu szedl za nią bo mozna ustalic kto to. dziwne dla mnie ze od tego momentu slad zaginal i nie trafila do domu. ewidentnie goscia trzeba znalesc.

Komentarz został ukrytyrozwiń
jakoś tak
  • jakoś tak
  • 07.09.2010 21:11

ciekawa jestem jak się odnajdzie żywa, to co powie dlaczego zniknęła, z jakiego powodu, jakie wytłumaczenie będzie miała( jeśli oczywiście sama z własnej woli zniknęła) ciekawe ciekawe...

Komentarz został ukrytyrozwiń
obcy
  • obcy
  • 03.09.2010 02:09

Więc naprawde może to być różnie. Czy się dowiemy, wątpie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
obcy
  • obcy
  • 03.09.2010 02:06

Sprawa przyznam na pozór prosta ale jakże specyficzna.
1)Wykluczając człowieka który za nią idzie. Znika przy wejsciu numer 6 ale zaraz wychodzą z tego wejscia dwaj mężczyźni. Po plazy tez pewnie spacerowali więc tam nie moznaby tego dokonać, może jeszcze morze była 4 więc był i odpływ. Mogło się tam coś wydarzyć ale nie chce mi się wierzyć że nie było nikogo kto by spacerował. Pytanie czy skręciła na plaże? była przeciez zmęczona bolały ją nogi spacer po plaży mógłby ją zmęczyć ale samym brzegiem mógł być lekiem na jej zmęczone stopy.
2)dalszy spacer tą samą ulicą. I tu pojawia się taksówkarz którego mogła mijac przechodząc na drugą strone ulicy chwile wcześniej. Mógł nadiechać jakiś samochód, mogła wściąśc do niego sama mogła też zostać porwana siłą. Nieszczęsna niedziałająca kamera monitoringu straży miejskiej wiele by powiedziała.Ciekawe kiedy sie popsuła? Ciekawe tez co jej przeszłość ma z tym wspólnego? Co jej powiązania z ludźmi.
Jedno jest pewne ktoś to tu coś napewno zrobił. I dużo ku temu powódek.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Paulina z Gdyni
  • Paulina z Gdyni
  • 02.09.2010 18:21

Ludzie, może coś zorganizujemy? Zbierzmy się większą grupą i przeszukajmy te kanały, ja tam się mogę pobrudzić a rusz znajdziemy coś co pomoże natrafić na jakiś trop bo o zwłokach Iwony nie wspomnę, mam ogromną nadzieję, że ona żyje, jest przerażona ale żyje. Trzeba coś zrobić bo aż serce boli jak sobie pomyślę co ona musi czuć. Jeżeli jest ktoś chętny to niech pisze do mnie poli160@wp.pl

Komentarz został ukrytyrozwiń
Janesta
  • Janesta
  • 02.09.2010 14:22

Tak - troche temat jakby przygasł , nie wiem co robić ale chciałbym jakoś pomóc - jak na razie to znalazłem nowa stronę o Iwonie , jest bardziej przejrzysta ale mało ludzi . to ta strona - http://gdziejestiwona.pl/news.php
Ciekawe dlaczego tak nagle sprawe wyciszyli . a może po prostu temat się juz przejadł - szkoda dziewczyny

Komentarz został ukrytyrozwiń
ela
  • ela
  • 02.09.2010 14:11

To jest bardzo straszne,dziś rano pijesz kawę z rodziną,wychodzisz i już nie wracasz,nie ma Cię,nigdzie..ale jak to możliwe,przecież są inni ludzie,którzy po obejrzeniu twego zdjęcia mogą Cię rozpoznać,a tu nic.Okrutne jest dla mnie też to,że ktoś kto mógł zrobić tej dziewczynie krzywdę teraz tak normalnie chodzi po świecie,rano kupuje chleb,odprowadza byc może dzieci do szkoły,bleeee,nie dobrze mi.Okrutne jest to,że jadę do supermarketu i muszę pilnować czy podczas mojej nieuwagi ktoś nie ukradnie mi dziecka,nie zgoli głowy w toalecie i wywiezie,jezu jakie to chore,że tacy "ludzie" w ogóle chodzą po tym świecie.Tak samo iwona,miała prawo wracać sama do domu,było już widno,większość by tego nie zrobiła,albo teraz tak mówi bo stała się ostrożniejsza i padła wielka nagonka na nią.Ile razy widziałam młodych ludzi idących samych po ulicy,sama też kiedyś wracałam z sopotu i to mnie nie tłumaczy jak ktoś mnie zgwałci,ze szłam sama wiec na to zasłużyłam.To,że była tak ubrana to jej sprawa,nie szła goła zresztą nie piszcie bzdur,normalna dziewczyna.Wejdźcie sobie na naszą klasę i tam się czepiajcie a nie tu.Piszę tu ogólnie do tych wszystkich na wszystkich forach dot zaginięcia iwony bo szkoda mi,że ją tak oczarniają.Ludzie robią gorsze rzeczy niż to,że ktoś chce wrócić normalnie do domu.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ania Mazur
  • Ania Mazur
  • 02.09.2010 13:40

Szkoda tej dziewczyny,ale ja po pierwsze nigdy bym sama nie wracała z dyskoteki,a po drugie musiała widzieć że ktos za nia idzie. Ja już bym zaczęła sie bać i starałabym się nie iść sama dalej. Może udała bym się nawet na chwilę do tej kawiarni co obok niej przechodziła i zaobserwowała czy ten Mężczyzna idzie dalej czy może cos kręci i mnie obserwuje.
No ale każdy może teraz tylko mówić co by zrobił:(