Facebook Google+ Twitter

Zaginiona Iwona Wieczorek rozpłynęła się w powietrzu? Śledztwo zostało umorzone

Prokuratura nie zdołała wyjaśnić zagadki zniknięcia Iwony Wieczorek. Śledztwo umorzono z powodu braku danych dostatecznie uzasadniających podejrzenie popełnienia przestępstwa.

 / Fot. Dziennik Bałtycki19-letnia Iwona Wieczorek zaginęła w nocy z 16 na 17 lipca 2010 r. Bawiła się wtedy w jednej z sopockich dyskotek, na parkiecie doszło do sprzeczki. Iwona wybiegła z dyskoteki, poszła w stronę mola. Później ruszyła pieszo bulwarem nadmorskim w kierunku Gdańska, do domu przy ul. Jelitkowski Dwór. Po raz ostatni monitoring zarejestrował ją w Jelitkowie o godz. 4.12 nad ranem.

Jak podaje gazeta.pl, matka Iwony Wieczorek 30 grudnia otrzymała oficjalne pismo dotyczące umorzenia sprawy. Jest przekonana, że prędzej czy później znajdzie się coś, co pozwoli na wznowienie śledztwa.

"Z tego co wiem, przesłuchano 380 świadków. Nikt nic nie widział, nikt nic nie pamięta? Przecież to niemożliwe. Jestem pewna, że któraś z tych osób coś wie, ale milczy" - powiedziała gazecie.pl.

Pomimo ogromnej pracy i dużych nakładów finansowych w sprawie Iwony nie udało się wyjaśnić nic, nie wiadomo nawet, czy żyje. Matka dziewczyny nie wierzy, że Iwona wyjechała gdzieś z własnej woli ani że zmieniła tożsamość.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.