Facebook Google+ Twitter

Zaginiona Iwona Wieczorek. Rutkowski wskazuje nowy trop

  • Źródło: Dziennik Bałtycki
  • Data dodania: 2010-10-21 08:28

W środę detektyw Rutkowski wskazał nowy trop w sprawie zaginionej Iwony Wieczorek. Na zapisach monitoringu, zarówno z Sopotu, jak i z Gdańska, widać tego samego mężczyznę, ubranego w jasne bermudy, jasną koszulę i ciemne buty. Wcześniej nikt tego nie zauważył.

Iwona Wieczorek / Fot. Fot. NM GdańskNowy trop w tej sprawie wskazał w środę detektyw Rutkowski. Według niego na zapisach monitoringu zarówno z Sopotu, jak i Gdańska, czyli na na trasie powrotu Iwony do domu, widać tego samego mężczyznę. Ma na sobie jasne spodnie typu bermudy i jasną koszulę. Odnalezienie mężczyzny - zdaniem detektywa - może być kluczowe dla sprawy. Rutkowski twierdzi wręcz, że może to być sprawca zaginięcia Iwony.

Iwona Wieczorek tuż przed zaginięciem została nagrana przez dwie kamery monitoringu, w Sopocie i Gdyni. Na obu nagraniach, w Sopocie o 3.07 i w Gdańsku o 4.12, jest też, według Rutkowskiego, inna osoba - mężczyzna ubrany w jasne bermudy, jasną koszulę i ciemne buty. Wcześniej nikt tego nie zauważył. Teraz Rutkowski twierdzi, że po bardzo dokładnej analizie, jest pewien, że to ta sama osoba.

Na pierwszym filmie mężczyzna przechodzi koło restauracji dwie i pół minuty po Iwonie, która przeszła przez ul. Grunwaldzką na nadmorską promenadę. Na drugim pojawia się dwie minuty przed Iwoną na ul. Piastowskiej, która dochodzi do wejścia na plażę nr 63.

Rutkowski poinformował o swoich nowych ustaleniach Prokuraturę Okręgową w Gdańsku, która prowadzi śledztwo w sprawie zaginięcia Iwony. Ten wątek nie był do tej pory badany.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (14):

Sortuj komentarze:

M
  • M
  • 08.07.2011 22:03

Może ktoś powiedzieć co teraz sie dzieje? Ustalono coś?

Komentarz został ukrytyrozwiń

"...Iwona Wieczorek tuż przed zaginięciem została nagrana przez dwie kamery monitoringu, w Sopocie i Gdyni. Na obu nagraniach, w Sopocie o 3.07 i w Gdańsku o 4.12,(...)". - W tym zdaniu jest Sopot, Gdynia i Gdańsk...

Komentarz został ukrytyrozwiń
mojra9
  • mojra9
  • 25.10.2010 13:08

SLUCHAJCIE: A MOZE JAK IWONKA DZWONILA DO KOLEZANKI CZY MOZE U NIEJ SPAC TO MOZE WIEDZIALA ZE KTOS NA NIA CZEKA JUZ POD DOMEM TYLKO NIE WIEDZIALA ZE JEST TEZ SLEDZONA I ZOSTALA PORWANA: MOZE BYLA NIE WYGODNYM SWIADKIEM DLATEGO SIE POKLOCILA I KRZYCZALA DO PAWLA

Komentarz został ukrytyrozwiń
magdalenka
  • magdalenka
  • 22.10.2010 12:58

Do Ania: tez to zauważyłam właśnie, że osoba przechodząca przez ulicę bardzo przypomina Iwonę, chociaż obraz jest nieostry. Tyle, że według mnie ona idzie z jakimś facetem, który ma na sobie długie ciemne spodnie. Przyjrzyj się dokładnie

Komentarz został ukrytyrozwiń
eli
  • eli
  • 21.10.2010 14:04

Popieram i też to zauwazyłam - oni wcale nie sa do siebie podobni. Poza tym "facetów w bermudach" tamatego wieczoru mogło być setki.Sama pamiętam jaki to były upalne dni wtedy

Komentarz został ukrytyrozwiń
gosc
  • gosc
  • 21.10.2010 13:57

Całkowicie się z Tobą zgadzam i jeszcze raz sama powtórzę, ża na pierwszy rzut oka widać, ze to są zupełnie inne dwie osoby. "Pan w bermudach z Gdańska" mógłby być pewnie ojcem "Pana w bermudach z Sopotu" - od razu widac rożnicę wieku, inną posturę, inną dłigość i krój spodenk, troszke inaczej obcięte włosy. Przede wszytskim to "Pan z Gdańska" ma zegarek na ręku. Ciekawe czy widać taki o "Chłopaka z Sopotu.

Komentarz został ukrytyrozwiń
gość 1
  • gość 1
  • 21.10.2010 12:16

Ten w sopocie to młody chłopak, a ten w jelitkowie to starszy facet! Ten młody ma buty tzw. "vansy" i białe skarpetki a stary ma sandały. Inne są też fryzury obu panów i postura (młody jest szczupły, ten w jelitkowie taki trochę "przy kości"). OPANUJCIE SIE WSZYSCY DESPERACI, którzy w zwykłych szarych ludziach widzą morderce Iwony!!!!!!:/

Komentarz został ukrytyrozwiń
detektyw
  • detektyw
  • 21.10.2010 11:22

Zgadzam sie z Toba Mirku, sledze ta sprawe od pocztaku i pamietam jak dzis ze pisales o tym czlowieku.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ania
  • Ania
  • 21.10.2010 11:15

Ta dziewczyna ,myślę,że to moze byc Iwona,też trzyma mała torebke.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ania
  • Ania
  • 21.10.2010 11:11

Prosze zwrócic uwage ,ze na filmiku z Sopotu w czasie 2.57,na dalszym planie,przechodzi przez ulice postać bardzo przypominająca Iwonę,taka figura,włosy,krok.A w tym momencie tez idzie z naprzeciwka facet w bermudach,moze to jakiś trop...