Facebook Google+ Twitter

Zaginiona Iwona Wieczorek. Szukali Iwony, znaleźli ciało innego zaginionego

Nadal nie udało się natrafić na nowe ślady w sprawie zaginionej na Pomorzu Iwony Wieczorek. Przy okazji poszukiwań dziewczyny, znaleziono ciało mężczyzny, który zniknął 4 lata temu.

Iwona Wieczorek / Fot. NMW sobotę nurkowie, podczas poszukiwań zaginionej Iwony Wieczorek, natrafili w Wiśle na wrak samochodu. Na tylnym siedzeniu znaleźli ludzkie szczątki. Okazało się, że to ciało 26-letniego Łukasza Łysko z Gniewu, zaginionego 4 lata temu - informuje serwis gazeta.pl.

Nie wiadomo co było przyczyną tragicznego wypadku, ale ułożenie zwłok na tylnym siedzeniu może świadczyć o morderstwie.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (12):

Sortuj komentarze:

Gdzie jest Iwona?!
  • Gdzie jest Iwona?!
  • 05.09.2010 22:44

SPROSTOWANIE:
Program "Ktokolwiek widział ktokolwiek wie" będzie emitowany w TVP1, we wtorek 7 września o GODZINIE 10:25



www.gdziejestiwona.pl

Komentarz został ukrytyrozwiń
Janina Nowak
  • Janina Nowak
  • 31.08.2010 15:47

a ja wam powiem lepiej u nas w Rumi jest kamera która ponoc nie działa bo nasza Pani Burmistrz nie podpisała umowy bo zbyt drogo więc po co wydawała kase na drogi sprzet z podatków skoro on nie działa

Komentarz został ukrytyrozwiń
.....
  • .....
  • 31.08.2010 15:11

Absurdem jest emitowanie programu o zaginionych w godzinach pracy wiekszosci ludzi.....we wtrek o 12.30 ma byc program o Iwonie

Komentarz został ukrytyrozwiń
sonia
  • sonia
  • 30.08.2010 16:08

Ciało tego chłopaka NIE zostało znalezione przypadkowo, przy okazji poszukiwań Iwony. Prokuratura w Gdańsku specjalnie zleciła przeszukanie Wisły w tym miejscu podejrzewając, że tam mogą być jego zwłoki gdyż teraz dysponowała specjalistycznym sonarem i ekipą płetwonurków.

Komentarz został ukrytyrozwiń

[*]

Komentarz został ukrytyrozwiń
ww
  • ww
  • 30.08.2010 14:38

łukasz [*]

Komentarz został ukrytyrozwiń
Kaska
  • Kaska
  • 30.08.2010 14:15

Monitoringi za ogromne pieniadze zakladaja w szkolach...a w miejscach, gdzie rzeczywiscie powinny byc....nie ma...jak zwykle...polska glupia mentalnosc

Komentarz został ukrytyrozwiń
Kaska
  • Kaska
  • 30.08.2010 14:11

Ale najwyrazniej zamiast pracowac....zajmuja sie licencja Rutkowskiego...żenada!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Kaska
  • Kaska
  • 30.08.2010 14:08

Moze przypadkowo...znajda jeszcze kilka innych osob...szkoda,ze zawsze zbyt pozno!

Komentarz został ukrytyrozwiń
juhas
  • juhas
  • 30.08.2010 11:28

W takim razie widać z jakim zapałem policja szuka zaginionych.