Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

48056 miejsce

Zaginiona Iwona Wieczorek. Znamy rysopis mężczyzny z ręcznikiem

Znany jest już rysopis mężczyzny, który szedł za zaginioną Iwoną Wieczorek w nocy z 16 na 17 lipca w Sopocie.

Rysopis został wykonany przez biuro detektywa Krzysztofa Rutkowskiego. Przedstawia mężczyznę, którego zarejestrowała kamera monitoringu o godzinie 4.12.Iwona Wieczorek zaginęła w nocy z 16 na 17 lipca 2010 roku gdy wracała z dyskoteki Dream Club w Sopocie. Odłączyła się od swoich znajomych i sama wracała do domu. O godzinie 3.30 po raz ostatni rozmawiała przez telefon. Zarejestrowały ją kamery monitoringu. Do tej pory nie została odnaleziona.

ZOBACZ TAKŻE: Zaginięcie Iwony Wieczorek. Mężczyzna, który szedł za Iwoną to Jan J. ze Słupska?

Tajemniczy mężczyzna

Rysopis mężczyzny, który szedł za Iwoną Wieczorek / Fot. biuro Krzysztofa RutkowskiegoZauważony przez monitoring mężczyzna z ręcznikiem przewieszonym przez ramię szedł parę metrów za zaginioną o godzinie 4.12. Ma około 35 lat, jest wysoki i wysportowany. Posiada wyraźne kości policzkowe oraz ciemne, przerzedzone blond włosy.

Do tej pory odnaleziono ręcznik, który prawdopodobnie należał do mężczyzny. Został przekazany do ekspertyzy biologicznej, gdyż widoczne są na nim ślady spermy. "Wyniki będą znane za około dwa tygodnie" - mówi Wojciech Szelągowski, p.o. rzecznika prasowego Prokuratury Okręgowej w Gdańsku dla serwisu gp24.pl

źródło: gp24.pl

Wybrane dla Ciebie:


Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.