Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

24305 miejsce

Zaginiona Kasia Kobiela. Policja nawet nie sprawdziła monitoringu

Temat zaginionej Kasi Kobieli z Sieradza poruszaliśmy już niejednokrotnie. Znowu do niego wracamy, gdyż każda możliwość uzyskania nowych informacji w tej sprawie jest ważna. Chcemy również dotrzeć do jak największej ilości osób.

Poszukiwana Kasia Kobiela / Fot. Zdjęcie udostępnione przez rodzinę20-letnia Kasia Kobiela ma ciemno-kasztanowe włosy, długie i naturalnie kręcone, 184 cm wzrostu, jest szczupła, ma zielone oczy.

Kasia mieszkała w Sieradzu. Zaginęła 22 czerwca 2011 roku. Dzień wcześniej powiedziała rodzicom, że jedzie na noc do koleżanki do Zduńskiej Woli. Jednak jak się później okazało pojechała pociągiem do Wrocławia. Wróciła do domu następnego dnia przed południem, kiedy nikogo nie było. Wzięła tylko kilka rzeczy i około 12.30 znowu wyszła. Od tego momentu z nikim się nie kontaktowała i nikt jej nie widział.

Czytaj także: Zaginęła Katarzyna Kobiela. Szuka jej niemal cała Polska

Ze szczegółami całej sprawy można zapoznać się na stronie facebook.com, w wydarzeniu założonym przez brata Kasi - Bartosza Kobielę. Na stronie na bieżąco pojawiają się informacje dotyczące poszukiwań i śledztwa.

Dzisiaj (12 lipca) na stronie widnieje niestety jedynie wpis informujący o braku konkretnych informacji i trwających poszukiwaniach w całej Polsce.

Policja również nie potrafiła udzielić nowych, dokładniejszych informacji w tej sprawie. - Każdy trop jest sprawdzany, ale niestety do tej pory żaden nie był dobry - powiedział mł. asp. Paweł Chojnowski, rzecznik prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Sieradzu. - Było trochę pojedynczych zgłoszeń w początkowych etapach śledztwa. Jednak na chwilę obecną nie ma żadnych potwierdzonych informacji - dodał.

Zaginiona Kasia Kobiela z Sieradza. Poszukiwania wciąż trwają

Pod koniec czerwca brat zaginionej informował, że rodzina próbuje uzyskać dostęp do monitoringu na Dworcu Głównym we Wrocławiu. Jednak w tej sytuacji rodzina musiałaby zdobyć pozwolenie prokuratora. Jest to trudne, gdyż nie doszło do żadnego przestępstwa.

Policja nawet nie sprawdziła monitoringu. Dlaczego? Czytaj -->

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Smutny
  • Smutny
  • 22.03.2012 10:18

Musiała by ukraść spinacz biurowy albo baton to by ją ścigała cała policja a nawet interpol

Komentarz został ukrytyrozwiń
mariola
  • mariola
  • 13.07.2011 21:03

no widać,ze praktykant

Komentarz został ukrytyrozwiń
12
  • 12
  • 13.07.2011 13:25

ponoć spędza czas ze starszym bogatym biznesmenem w pewnym hotelu - dajcie spokój jej się nie wymydli

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.