Facebook Google+ Twitter

Zaginiona rok temu w USA nastolatka żyje

Jak podaje stacja telewizyjna CNN, wczoraj w West Hartford (stan Connecticut), odnaleziono zaginioną przed niespełna rokiem nastolatkę Danielle Cramer.

W chwili odnalezienia dziewczynka była zamknięta na klucz w pomieszczeniu pod schodami domu zamieszkanego przez Adama Gaulta i jego konkubinę Ann Murphy, a także 26-letnią Kimberly Cray. Cała trójka została aresztowana przez policję.

Po obejrzeniu pomieszczenia przez policję stwierdzono, że to mało prawdopodobne, aby była ona tam trzymana przez cały rok. Ale wiele wskazywało na to, że spędziła długi czas w złych warunkach bytowych, bez słonecznego światła. Mimo to, Cramer jest w dobrym zdrowiu psychicznym.

Zajmujący się tą sprawą twierdzą, że 15-letnia dziś dziewczyna przebywała w cudzym domu z własnej, nieprzymuszonej woli i już wcześniej była notowana przez policję za branie narkotyków i ucieczkę z domu.

Krajowe Centrum Zaginionych i Wykorzystywanych Dzieci w USA poszukiwało Danielle od dnia jej zniknięcia, 14 czerwca 2006. Wtedy to, po długich poszukiwaniach detektywi zajmujący sie tą sprawą uznali, że dziewczynka została zamordowana.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.