Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

5824 miejsce

Zaginiony Piotr Wójcik z Osielca. Poszukiwania trwają

Piotr Wójcik był studentem IV roku Uniwersytetu Jagielońskiego w Krakowie na wydziale archeologii. 30.06.2002 roku wyjechał do Austrii na letnie praktyki, już 03.07.2002 roku wszelki ślad po nim zaginął.

Zdjęcie zaginionego w 2002 roku Piotra Krzysztofa Wójcika / Fot. Materiały Komendy Powiatowej Policji w Suchej BeskidzkiejW poszukiwania Piotra była zaangażowana policja, Interpol oraz detektywi - bez rezultatu.

Komunikat Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej:

Komenda Powiatowa Policji w Suchej Beskidzkiej prowadzi sprawę poszukiwawczą w celu ustalenia miejsca pobytu zaginionego:

WÓJCIK Piotr zam. Osielec

Zaginiony w dniu 30.06.2002 r. wyjechał na teren Austrii do miejscowości Petronell-Cernuntum, gdzie wraz z kolegami z Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie prowadził prace wykopaliskowe. W lipcu 2002 opuścił miejsce zakwaterowania i do chwili obecnej nie powrócił.

Rysopis: Wzrost ok. 180 cm. Sylwetka wysmukła. Włosy szatyn, krótkie. Twarz owalna. Cera śniada, Oczy piwne. Nos mały, wąski, uszy średnie, przylegające, uzębienie pełne. Znaki szczególne: blizna na górnej wardze pod nosem po okaleczeniu.

Osoby mogące przyczynić się do odnalezienia zaginionego proszone są o kontakt z KPP w Suchej Beskidzkiej tel. /0-33/ 874-52-11 lub z najbliższą jednostką policji tel. 997.


Ze względu na fakt, iż zaginięcie Piotra miało miejsce ponad osiem lat temu, w sieci można znaleźć niewiele informacji na temat zaginionego. Jest kilka informacji dotyczących komunikatów o zaginięciu i poszukiwaniach, jednakże datowanych na rok 2002, krótko po zdarzeniu:

Komunikat ze strony KPP Sucha Beskidzka

Informacje na temat poszukiwań Piotra RMF24 27.07.2002 r.

Informacje o Piotrze na stronie zaginieni.pl

01.08.2002 roku w Dzienniku Polskim pojawił się artykuł na temat gwałtu, jakiego dwóch mężczyzn dokonało na polskim autostopowiczu chcącym z terenu Wiednia przedostać się do Włoch. Autorka podkreśliła, że: "Austria należy do jednego najbezpieczniejszych krajów Europy, jednak i tutaj należy liczyć się z niebezpieczeństwami" przywołując przypadek niewyjaśnionego zaginięcia Piotra Wójcika.
Link do pełnego artykułu w Dzienniku Polskim

19.10.2010 roku Dziennik Polski przypomniał o sześciu osobach "Zaginionych bez wieści" z powiatu suskiego, wśród których znajduje się również osoba Piotra Wójcika z Osielca: Link do artykułu w Dzienniku Polskim o zaginionych z powiatu suskiego

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

...
  • ...
  • 02.12.2011 21:29

http://997.tvp.pl/Krym543.htm

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.