Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

21141 miejsce

Zagłosuj na mnie w plebiscycie Patriotycznie Zakręceni!

Dzisiaj 19 grudnia rozpoczęło się głosowanie w plebiscycie Patriotycznie Zakręceni. Dzięki promowaniu Poznania... klockami Lego, zostałem zauważony przez redakcję Poznań Nasze Miasto, która zgłosiła mnie do plebiscytu.

11 listopada 2013 roku rozpoczęła się specjalna akcja wydawnictwa Polskapresse pod hasłem "Patriotycznie Zakręceni". Patronat honorowy nad akcją objął Prezydent RP, Bronisław Komorowski.

Tramwaj z klocków Lego promuje Poznań. / Fot. Mateusz WawrowskiKilka tygodni temu zaskoczyła mnie informacja od redakcji Poznań Nasze Miasto. Zostałem kandydatem do tytułu Patriotycznie Zakręconego Poznania :) Sama nominacja do plebiscytu jest dla mnie ogromny wyróżnieniem.

Od prawie początku roku promuje Poznań klockami Lego. Dzięki swoim zainteresowaniom do transportu miejskiego i klocków Lego, rozpocząłem budowę różnych modeli z klocków Lego. Powstał już m.in. Okrąglak, Solaris Urbino 12, a teraz tramwaj Konstal 105Na.

OrłaBiałego24 - portal osiedla Orła Białego w Poznaniu! / Fot. Mateusz WawrowskiW zeszłym roku założyłem Osiedlowy Portal Informacyjny OrłaBiałego24. Bezinteresownie działam na osiedlu Orła Białego w Poznaniu, pomagając mieszkańcom rozwiązać trudne dla nich sprawy. Jestem takim dziennikarzem obywatelskim. Mój portal nie zarabia na siebie, bo po prostu na stronie nie ma żadnych reklam. To strona wolna od polityki.

Klocki Lego mogą promować Poznań. / Fot. Mateusz WawrowskiPrzechodząc już do samego tematu plebiscytu "Patriotycznie Zakręceni". Głosy można oddawać na stronie: poznan.naszemiasto.pl/plebiscyt/karta/928,mateusz-wawrowski,25380,id,t,kid.html

Zachęcam wszystkich do głosowania i także dziękuję za wszystkie głosy oddane na mnie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (12):

Sortuj komentarze:

Mateuszu gratuluję, 5 miejsce to dobry wynik.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Głosowanie tylko do 6 stycznia 2014 r. godz.12.
Wesprzyjmy Mateusza ---> link
:-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję Pani Elżbieto i Panie Piotrze za głosy :) Na początku przyszłego roku zbuduje kolejny model, ale tym razem będzie to autobus znanej polskiej firmy :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Głosy oddane Mateuszu, pozdrawiam i czekam na model "legowego" Trabi :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Głosy dzisiejsze oddane :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Doroto dziękuję za głosy :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Piątką" do Ameryki. Pozdrawiam :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mateuszu głosy oddane - lewą i prawa ręką.
Trzymam kciuki.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Adrianno, osiedle Orła Białego zmienia się na lepsze. W tym roku rozpoczęto ocieplanie budynków, jak i przy tym zmianę ich koloru. Dodatkowo wybudowano pierwszą siłownię. Pozdrawiam z osiedla Orła Białego :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Podzielam patriotyczne usposobienie ukierunkowane na Poznań:)
Osiedle Orła Białego wspominam też sympatycznie, zdarzyło mi się spędzić tam jedną noc, więc pozdrawiam tym serdeczniej.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.