Facebook Google+ Twitter

Zagłosuj! Naprawdę warto

Zgłoś swoją propozycję najważniejszego celu dla Polski na następne 20 lat i weź udział w testowym głosowaniu przez internet!

 / Fot. Adweb31 maja w Warszawie odbędzie się Okrągły Stół zorganizowany przez Stowarzyszenie Polska Młodych i dziennik Metro. Zasiądą przy nim młodzi przedstawiciele świata kultury i nauki oraz organizacji pozarządowych.

Okrągły Stół określi listę najważniejszych celów dla Polski na następne 20 lat. Spośród tych wyzwań internauci wybiorą najważniejszy cel w e-głosowaniu, które odbędzie się 4 czerwca na stronie e-głosowanie. Serwis stworzony przez Grupę Adweb zawiera prototyp systemu do głosowania przez internet. Opracowany został przez najlepszych specjalistów w kraju, a teraz zostanie przetestowany!

Każdy może wziąć udział w dyskusji na temat najważniejszych wyzwań dla Polski na kolejne 20 lat! Propozycje celów w formie krótkiego hasła i kilkuzdaniowego opisu, wraz ze zdjęciem autora już teraz można przesyłać na adres cele@e-glosowanie.org.

Zapraszamy także do rejestrowania się na e-głosowanie do testowych wyborów 4 czerwca. Zagłosuj na najważniejszy cel dla Polski!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.