Facebook Google+ Twitter

Zagraj w golfa na wyspie Wolin

Atmosfera ośrodka w Kołczewie na wyspie Wolin, pozwala na maksimum odprężenia. Dodatkowymi atutami są przyroda i mała odległość od Międzyzdrojów. Wpływ nadmorskiego klimatu z powietrzem zawierającym jod sprawia, że szybko się regenerujemy.

Wyspa Wolin znajduje się w północno-zachodniej części województwa zachodniopomorskiego. Klifowy brzeg Bałtyku i wyjątkowa biocenoza oraz szata roślinna tej wyspy powodują jej atrakcyjność turystyczną. Międzyzdroje tradycyjnie nazywane są perłą Bałtyku i nie jest to przypadek!

Szlaki turystyczne prowadzą przez tereny o dużym zróżnicowaniu terenu i o niespotykanej szacie roślinnej. A atrakcyjność tę zwiększa fakt, że są to tereny o wybitnych walorach przyrodniczych: należą do rezerwatu przyrody i rezerwatu żubrów. Z tego powodu również inne zwierzęta zadomowiły się na dobre; orzeł bielik, dzikie gęsi, dziki, sarny i jelenie i inne.

Jeziora w rejonie Międzyzdrojów są wyjątkowo piękne, a w dodatku jest ich kilkanaście.
Żeby wycieczki były atrakcyjniejsze, warto wziąć ze sobą rower i dobry aparat fotograficzny.
W atrakcyjne miejsca na wyspie Wolin organizowane są wycieczki autokarowe.

Pola golfowe są niewątpliwie wyjątkowym kąskiem dla koneserów tej gry, bowiem wykorzystano tu naturalne ukształtowanie terenu i przyleganie do brzegu morskiego. Różnice temperatur na lądzie i morzu powodują, że zawsze wieje lekki wiatr i rozgania chmury. Gdy 60 km od brzegu są chmury, tutaj jest przeważnie piękna pogoda, a w dodatku bardzo świeże powietrze, nasączone jodem co pod względem poprawy zdrowia nie jest obojętne.

Pola golfowe w Kołczewie k/Międzyzdrojów na wyspie Wolin. Można tutaj przemierzać kilometry pieszo, z wózkiem do kijów golfowych lub jechać pojazdem napędzanym silnikiem. / Fot. Piotr WierzbickiPola golfowe w Kołczewie k/Międzyzdrojów na wyspie Wolin. W ciszy i spokoju można dobrze wypocząć. / Fot. Piotr WierzbickiPola golfowe w Kołczewie k/Międzyzdrojów na wyspie Wolin. Nawet autokarem z Pragi przybywają goście. / Fot. Piotr WierzbickiPola golfowe w Kołczewie k/Międzyzdrojów na wyspie Wolin. Estetyczna i wysmakowana architektura ma swój urok. / Fot. Piotr Wierzbicki

Takimi warunkami, jedynymi pod tym względem w Polsce może pochwalić się pole golfowe w Kołczewie k/Międzyzdrojów na wyspie Wolin. Zobacz:
Kołczewo. Golf, królewska gra
Międzyzdroje na wyspie Wolin


Wybrane dla Ciebie:


Zobacz inne materiałyKomentarze (13):

Sortuj komentarze:

Ciekawe odniesienie: <a href="link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zdecydowałem się załączyć do tego film, może za kilka dni uda się mnie to zrealizować?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Masz rację Antoni. Poszczególne pola są ponumerowane, co widać na zdjęciu i tak pomyślane, żeby jedni nie przeszkadzali drugim.
Osobno też pola dla kursantów i odpowiednio też dla rangi zawodów i stopnia trudności. To co widzisz to dla estetyki. Ja nie miałem śmiałości angażować administracji do udzielenia pojazdu a żeby na pieszo, nie dysponowałem wystarczająco czasem. Może kiedyś to jeszcze zrealizuję dla "W24"?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jest to najlepszy punkt dla astmatyków i słabych na płuca.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Znam te okolice z lat 70, wtedy było dziewiczo pięknie. Ale życie płynie...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Antoni, tam na ponumerowanych polach jest jak na stole a to co Ty mówisz jest przy domu administracyjnym. jakby tutaj rozgrywali, nie byłoby nawet jednej szyby w oknach.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 24.05.2010 18:14

Spoglądając na zdjęcia bardzo wyraźnie widać, że niezbyt równa jest tam nawierzchnia, jeżeli to ma być pole golfowe hmmm. Ciekawy temat 5*:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ta wysmakowana i estetyczna architektura (zdj. 4.) i mnie zachwyciła :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

link ...to taka polska Floryda i jak blisko ...5*

Komentarz został ukrytyrozwiń

Muszę się tam wybrać.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.