Facebook Google+ Twitter

Zagraj w sztuce londyńskiego teatru

  • ania ka
  • Data dodania: 2012-06-12 16:12

Grupa teatralna Parrabbola z Londynu poszukuje aktorów do występu w sztuce "Zimowa Opowieść" według Williama Szekspira. Casting odbędzie się 15 czerwca w Pałacu Młodzieży w Gdańsku. Wystarczy przyjść na casting aby dostać rolę w spektaklu!

Aby wziąć udział w sztuce, nie trzeba mieć aktorskiego wykształcenia ani znać języka angielskiego, wystarczy po prostu przyjść na przesłuchanie. "Sam fakt pojawienia się na castingu zapewnia rolę w spektaklu! " - piszą na swojej stronie organizatorzy.

Grupa teatralna Parrabbola, poszukuje również muzyków, twórców rekwizytów i kostiumów, jak również pomocników inspicjenta. Poszukiwane są osoby w każdym wieku (niepełnoletni muszą przyjść z rodzicem lub opiekunem prawnym).

Casting odbędzie się w piątek 15 czerwca, w godzinach 15-20 w Pałacu Młodzieży na ul. Ogarnej 56 w Gdańsku. A próby do "Zimowej Opowieści" rozpoczną się 21 lipca i będą trwały do 2 sierpnia. Spektakl będzie grany codziennie w dniach 3, 4, 5, 6 sierpnia, w ramach tegorocznego XVI Festiwalu Szekspirowskiego, który odbędzie się w dniach 27 lipca - 5 sierpnia.

"Zimowa Opowieść" to historia miłosna, która łączy chwile radosne i tragiczne. Sztuka przygotowywana jest we współpracy z czeskim PaS de Theatre i prezentowana będzie również na Festiwalu Szekspirowskim w Ostrawie.Oprócz aktorów, startuje nabór również dla wolontariuszy. Poszukiwane są osoby, które znają języki obce, interesują się kulturą i chcą zdobyć cenne doświadczenie.
Więcej informacji znajdziecie na stronie XVI Festiwalu Szekspirowskiego.


Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.