Facebook Google+ Twitter

Zagraj w teledysku Papa D na 25-lecie zespołu!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2009-09-22 19:34

Papa D czyli legendarna formacja funkcjonująca kiedyś pod nazwą Papa Dance obchodzi swoje 25 - lecie! Z tej okazji szykuje dla swoich fanów szereg atrakcji.

Zdjęcie promujące 25-lecie zespołu Papa D / Fot. JJ Music Art Oprócz planowanej na jesień trasy koncertowej zespół ogłosił muzyczny konkurs z cennymi nagrodami. Uczestnicy konkursu mają za zadanie nagrać swoją wersję jednego z przebojów Papa D w serwisie iSing. Do wygrania jest rola w najnowszym teledysku oraz możliwość wspólnego wykonania jednej z piosenek na uroczystym, jubileuszowym koncercie.

Może akurat Wy wygracie wspólny występ na naszym koncercie, albo udział w produkcji i zagranie w naszym teledysku. Dołączcie do nas - piosenki są fajne i melodyjne! - zachęca Paweł Stasiak, lider zespołu.

Papa D to zespół, który łączy pokolenia. Przez swoją całą działalność zespół nagrał niezliczoną ilość przebojów, przy których na koncertach bawią się całe rodziny.
Więcej szczegółów o konkursie na stronie: http://ising.pl/konkurs/9

Paweł Kaczmarek
Tekst opublikowany pierwotnie na www.digart.pl" rel="external">http://www.digart.pl/forum/temat/1236340/Zagraj_w_teledysku_Papa_D%28ance%29.html
www.digart.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.