Facebook Google+ Twitter

Zagrają dla dzieci niepełnosprawnych

W piątek 4 marca w gliwickiej Auli im. Jana Pawła II odbędzie się charytatywny koncert na rzecz dzieci niepełnosprawnych. W trakcie imprezy wystąpią m.in. zespoły Carrantuohill i Sąsiedzi oraz grupa taneczna Salake.

Celem koncertu jest zbiórka pieniędzy na zakup urządzenia do hydroterapii dla podopiecznych Gliwickiego Ośrodka Rehabilitacyjnego–Adaptacyjnego dla dzieci niepełnosprawnych. Koszt takiego urządzenia to około 100 tys. zł.

Oprócz wymienionych zespołów, w trakcie imprezy widzowie będą mogli przedstawienie teatralne przygotowane przez podopiecznych ośrodka. Tytuł spektaklu owiany jest tajemnicą. Wiemy natomiast, że w zeszłym roku podopieczni ośrodka zagrali przedstawienie pt. „Królowa Śniegu’’

Organizatorami imprezy są Społeczny Komitet Pomocy Osobą Niepełnosprawnym w Gliwicach oraz Gliwicki Ośrodek Adaptacyjno-Rehabilitacyjny. Koncerty z udziałem gwiazd kultury i rozrywki organizują co roku, zawsze w celu zebrania środków za zakup tego kosztownego urządzenia do hydroterapii. W ubiegłym roku gwiazdą koncertu był kabaret Łowcy.B. Zebrano wówczas 9 tys. zł.

Za bilet dla osoby dorosłej zapłacimy 30 zł, dla dziecka - 15.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

darek
  • darek
  • 01.03.2011 19:12

Popieram takie akcje:)

Komentarz został ukrytyrozwiń
xx
  • xx
  • 01.03.2011 13:28

Dobra idea, pomagajmy dzieciom niepełnosprawnym!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.