Facebook Google+ Twitter

Zagrają dla Moniki

„7 dni koncertów dla Moniki” to impreza, której celem będzie zbiórka pieniędzy na leczenie i rehabilitację wokalistki zespołu Varius Manx, Moniki Kuszyńskiej, która wraz z zespołem, uległa w maju ubiegłego roku poważnemu wypadkowi samochodowemu.

W przedsięwzięciu swój udział zapowiedziało kilkunastu polskich artystów, którzy bezpłatnie zagrają koncerty, dając tym samym wyraz solidarności z chorą piosenkarką. Wystąpią między innymi: Krystyna Prońko, Proletaryat, Kasa Chorych, Nocna Zmiana Bluesa, czy Normalsi.

Koncerty odbędą się w dniach 29 styczeń - 4 luty. Cena biletu na jeden koncert to 10 zł. Istnieje możliwość wykupienia karnetu na siedem dni koncertów w cenie 50 zł.

Poza koncertami, które odbywać się będą w łódzkim klubie Lizard King, również przez 7 dni na terenie Społecznej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania  oraz Clark University zostanie zorganizowana akcja sprzedaży zdjęć Moniki Kuszyńskiej wraz z jej autografami. Cena jednego zdjęcia to 10 zł.
Wszystkie pieniądze zgromadzone podczas tych siedmiu dni, zostaną przekazane na leczenie i rehabilitację wokalistki, która do tej pory nie odzyskała jeszcze władzy w nogach.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.