Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

13786 miejsce

Zagrają dla Schroniska!

Zawodnicy Amatorzy z Ostrowa Wielkopolskiego zagrają dla Zwierzaków z międzygminnego Schroniska w Wysocku Wielkim!

Tak było w zeszłym roku! / Fot. Patryk24 lutego 2013r w Hali Szkoły Podstawowej nr7 w Ostrowie Wielkopolskim po raz III Ostrowska Liga Piłki Nożnej Amatorskiej "OLPNA" będzie organizatorem Charytatywnego Turnieju Halowej Piłki Nożnej "OLPNA Zwierzakom".

Podczas tej imprezy sportowej zbierana będzie Karma, Smycze, Miski, Koce i to wszystko co przyda się Międzygminnemu Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt z Wysocka Wielkiego koło Ostrowa Wielkopolskiego.

Udział w turnieju weźmie 16 zespołów co stanowi prawie 200 uczestników, którzy przyłączą się do tej jakże szczytnej akcji! Podczas poprzednich dwóch imprez organizatorom udało się zebrać 450 kilogramów karmy, smycze, koce, miski. Mam nadzieję, że podczas tej 3 edycji będziemy świadkami kolejnych niesamowitych wyników zbiórki pokarmu dla potrzebujących zwierzaczków - mówi Patryk jeden z Organizatorów

Włodarze OLPNA serdecznie zapraszają wszystkich w godzinach od 9:00 do 19:00 na trybuny Hali SP7 mieszczącej się przy ul. Bema 30 w Ostrowie Wielkopolskim. Każdy kto przyniesie dary zostanie obdarowany drobnymi upominkami przygotowanymi przez organizatorów.

Więcej informacji znajdziecie na www.olpna.ligspace.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.