Facebook Google+ Twitter

Zainteresowanie mediów "Impresjami Artystycznymi" nie mija. I dobrze!

Współautorzy: Magdalena Wróbel

Zakończył się Festiwal Piosenki Młodzieży Niepełnosprawnej "Impresje Artystyczne", który odbywał się w Aleksandrowie Kujawskim i Ciechocinku. Już jutro reportaż w TVP i w sobotę relacja radiowa.

"Serce za uśmiech". / Fot. M. Wróbel18 dni to dużo czasu. Tyle właśnie trwał XIII Festiwal Piosenki Młodzieży Niepełnosprawnej "Impresje Artystyczne Aleksandrów Kujawski 2009". W tym roku po raz kolejny nasz serwis sprawował patronat medialny nad tym wydarzeniem. Mamy nadzieję, że relacje choć trochę przybliżyły to wydarzenie czytelnikom.

Festiwal cieszył się dużym zainteresowaniem mediów regionalnych i ogólnopolskich. Dla których zorganizowano konferencję prasową. Pojawił się na niej burmistrz Ciechocinka, który wyjaśniał dlaczego tegoroczna edycja imprezy nie odbywa się już w tym mieście.Występ przed kamerami telewizyjnymi bądź mikrofonem radiowym to wielkie przeżycie. Patrycja Malinowska udziela wywiadu. / Fot. M. Wróbel

Uczestnikom przez cały okres pobytu, warsztatów oraz koncertów i dodatkowych zajęć
towarzyszyły kamery telewizyjne. W piątek o godzinie 11.05 w telewizyjnej jedynce będzie można obejrzeć reportaż" Serce za uśmiech". Telewizja zapowiedziała również chęć retransmisji koncertu galowego, który nagrywała. W radiu PIK - Polskie Radio Pomorza i Kujaw w sobotę pojawi się godzinna audycja z tej imprezy. Do posłuchania również w internecie.

To dobrze, że coraz więcej mediów interesuje się tym wydarzeniem. Może właśnie to skłoni innych mniej sprawnych do pokazania się światu, zgłoszenia się do udziału w tej imprezie. Być może to medialne zainteresowanie skłoni instytucje państwowe do życzliwszego spojrzenia na Fundację Pro Omnibus, a sponsorów przekona do wspierania inicjatyw na rzecz osób niepełnosprawnych.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Iwono radio Pik można słuchać w internecie więc Wszyscy mają szansę posłuchać :-) http://www.radiopik.bydgoszcz.pl/ klikasz w posłuchaj i już gra :-) od 18.00

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie miałam mozliwości oglądania dziś tego reportażu, jutro audycji tez nie posłucham bo moje radio nie odbiera stacji PIK, alle to bardzo dobrzez, że media sie interwsują sprawami niepełnosprawnych.

Komentarz został ukrytyrozwiń

To nie tylko dobrze. To bardzo dobrze.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.