Facebook Google+ Twitter

Zainwestuj w doświadczenie!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-09-13 11:43

Projekt, realizowany ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej, ma na celu stworzenie ogólnopolskiego przewodnika po dobrych praktykach zarządzania wiekiem przez firmy i podmioty ekonomii społecznej.

logo Fundacji "Grejpfrut" / Fot. Fundacja "Grejpfrut"13 września Fundacja Inicjatyw Społecznych i Kulturowych "Grejpfrut" ruszyła z realizacją projektu "Zainwestuj w doświadczenie: promocja efektywnego zarządzania wiekiem" w ramach "Konkursu inicjatyw organizacji pozarządowych" zorganizowanego poprzez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej. Projekt ma na celu stworzenie ogólnopolskiego przewodnika po dobrych praktykach zarządzania wiekiem przez firmy i podmioty ekonomii społecznej (z wyłączeniem fundacji nie prowadzących działalności gospodarczej) z powiatów: oławskiego, wołowskiego, oleśnickiego, trzebnickiego, strzelińskiego, średzkiego, wrocławskiego oraz z miasta Wrocław.

Zapraszamy firmy do zgłaszania swoich rozwiązań kadrowych (http://fundacjagrejpfrut.cba.pl/formularz.doc), dotyczących przeciwdziałania dyskryminacji ze względu na wiek pracowników, ich płeć, efektywne metody podnoszenia lub poszerzania kwalifikacji starszych pracowników, itp. Z nadesłanych zgłoszeń wybierzemy najlepsze (atrakcyjne i innowacyjne), następnie skontaktujemy się z firmami i przeprowadzimy krótki wywiad z wyznaczoną osobą z firmy (Prezes, szef działu PR, HR itp.),, który zostanie zamieszczony w bezpłatnym przewodniku - będzie on dostępny dla innych firm, instytucji i osób zainteresowanych tematem. Informacje o firmie pojawią się również na stronie internetowej projektu. Jest to świetna okazji do promocji nowych rozwiązań kadrowych.

Termin nadsyłania zgłoszeń do 24.09.2010 r.

Jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji można kontaktować się z nami drogą mailową: fundacja.grejpfrut@gmail.com
lub telefonicznie 791 986 867.

Zapraszamy do nadsyłania swoich zgłoszeń!

http://fundacjagrejpfrut.cba.pl/formularz.doc
http://fundacjagrejpfrut.cba.pl/formularz.pdf
http://fundacjagrejpfrut.cba.pl/forumalrz.odt

UDZIAŁ W PROJEKCIE JEST BEZPŁATNY.

Informacja pochodzi ze strony: www.fundacjagrejpfrut.cba.pl

Łukasz Wołodzko

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.