Facebook Google+ Twitter

Zainwestuj w doświadczenie! efektywne zarządzanie wiekiem

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-10-10 15:48

Zainwestuj w doświadczenie! Już od połowy września Fundacja Inicjatyw Społecznych i Kulturowych "Grejpfrut" realizuje projekt "Zainwestuj w doświadczenie: promocja efektywnego zarządzania wiekiem". Przyłącz się i Ty!

 / Fot. logo Fundacji "Grejpfrut"Projekt "Zainwestuj w doświadczenie: promocja efektywnego zarządzania wiekiem" realizowany jest w ramach "Konkursu inicjatyw organizacji pozarządowych" zorganizowanego poprzez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej.

Projekt ma na celu stworzenie ogólnopolskiego przewodnika po dobrych praktykach zarządzania wiekiem przez firmy i podmioty ekonomii społecznej (m.in. są to spółdzielnie socjalne, organizacje pozarządowe prowadzące działalność gospodarczą) z powiatów: oławskiego, wołowskiego, oleśnickiego, trzebnickiego, strzelińskiego, średzkiego, wrocławskiego oraz z miastem Wrocław. Zapraszamy firmy do zgłaszania swoich rozwiązań kadrowych (formularz do pobrania), dotyczących przeciwdziałania dyskryminacji ze względu na wiek pracowników, ich płeć, efektywne metody podnoszenia lub poszerzania kwalifikacji starszych pracowników, itp. Z nadesłanych zgłoszeń wybierzemy najlepsze (atrakcyjne i innowacyjne), następnie skontaktujemy się z firmami i przeprowadzimy krótki wywiad, który zostanie zamieszczony w bezpłatnym przewodniku - będzie on dostępny dla innych firm, instytucji i osób zainteresowanych tematem. Jest to świetna okazji do promocji nowych rozwiązań kadrowych.

Termin nadsyłania zgłoszeń do 10.10.2010 r.

Jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji na temat projektu lub wypełnienia formularza, można kontaktować się z nami drogą mailową: fundacja.grejpfrut@gmail.com
lub telefonicznie
791 986 867.

Zapraszamy do nadsyłania swoich zgłoszeń.

Anna Fedas


 / Fot. logo Fundacji "Grejpfrut"

Zespół Fundacji Grejpfrut
www.fundacjagrejpfrut.cba.pl


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.